Koncerty vážné hudby, jazzové kluby a jazzové koncerty, loutkové a černé divadlo, opera a balet v Praze


Praha Ticket Office je internetový on-line prodejce vstupenek s kamenným obchodem v samém centru Prahy.

Prague Ticket Office se specializuje na prodeje vstupenek na koncerty klasické hudby v Praze, operu a balet na předních pražských scénách, na jazzové koncerty v pražských jazzových klubech a na představení černých divadel a loutkových divadel v Praze.

Prague Ticket Office garantuje ceny vstupenek na koncerty vážné hudby, operu, balet a představení černých divadel za stejnou cenu jako v místě konání akce a bez přirážek. Prague Ticket Office poskytuje slevy pro studenty, seniory a nabízí množstevní slevy pro víc jak 10 diváků.Program kulturních akcí v Praze
a prodej vstupenek online


O Praze se říká, že je učebnicí architektonických stylů, a také městem hudby. V pražských koncertních sálech a kostelech se po celý rok koná velké množství nádherných koncertů a festivalů klasické hudby, a Praha skutečně hudbou žije!

Vyberte si koncert či představení online, kupte si vstupenky snadno, rychle a bezpečně a jděte přímo na místo konání vybrané kulturní akce!

Našich služeb můžete využít také v kamenném obchodě Prague Ticket Office - Via Musica na Staroměstském náměstí. Zkušený personál Vám ochotně pomůže s výběrem koncertu či představení, případně poradí ohledně již zakoupených vstupenek. Navštivte nás! Budeme Vaším průvodcem klasickou hudbou a jazzem v Praze!

Naleznete nás velmi snadno! Již 20 let jsme na stejném místě, na Staroměstském náměstí u Týnského chrámu.KONTAKT


Via Musica - Prague Ticket Office

Staroměstské náměstí 14 / 604

Praha 1, 110 00, Old Town

Otevřeno denně 10:00 - 20:00


podpora@viamusica.cz

www.pragueticketoffice.com