Koncerty vážné hudby, varhanní hudba, jazz a koncerty s večeří

Program a vstupenky na koncerty do Obecního domu, Rudolfina, Klementina, pražských kostelů, na festivaly klasické hudby, jazz, černé a loutkové divadlo

Emil Viklický Trio

Modern jazz

Legendární jazzový pianista a skladatel se svým triem zahraje vlastní skladby i úpravy známých standardů.

20. ledna | 20:00 (čt)
Délka: 120 minut
od 170 Kč

Fantom

Černé divadlo, pantomima, tanec

Nonverbální show plná triků černého divadla, vtipu, pantomimy a současného tance.

20. ledna | 20:30 (čt)
5
Délka: 60 minut
od 390 Kč

Jan Spálený & A.S.P.M.

Blues & Songs

Zpěvák a pianista Jan Spálený se skupinou A.S.P.M. představí své nestárnoucí písničky.

21. ledna | 20:00 (pá)
Délka: 120 minut
od 270 Kč

To nejlepší z klasiky

W. A. Mozart, G. F. Händel, A. Vivaldi, A. Dvořák

Komorní koncert v Obecním domě okouzlí kombinací vyváženého programu, umění hudebníků a jejich vášně pro hudbu. Před koncertem mimořádná možnost prohlídky reprezentačních sálů Obecního domu!

21. ledna | 20:00 (pá)
32
Délka: 60 minut
od 500 Kč

Milovníci hudby se sjíždějí do koncertních sálů Prahy

Stověžatá Praha se pyšní nádhernými koncertními sály, které jsou navíc spjaty s velkými jmény kultury. V Rudolfinu dirigoval A. Dvořák vůbec první vystoupení České filharmonie. A. Dvořáka a B. Smetanu připomíná výzdoba Smetanovy síně Obecního domu, kde je Smetanova symfonie Má vlast uváděna při významných příležitostech. Mnohé pražské kostely, jako například kostel sv. Františka u Karlova mostu, často ukrývají varhany, na které při svých návštěvách Prahy hrával Wolfgang Amadeus Mozart.

Pražská jazzová scéna tepe

Skvělou úrovní si český jazz získal vynikající pověst i v zahraničí, a do pražských klubů si rádi přijížděíj zahrát slavní jazzmani z celého světa. Každý večer nabízí rozmanitý jazzový program, v Reduta Jazz Clubu půjdete po stopách legend, Agharta nabízí jazzové hody všech žánrů, Ungelt Jazz&Blues Club se specializuje zejména na skvělé blues, v klubu Jazz Dock uslyšíte české i světové hvězdy. Vyplujte na palubě Jazz Boat vstříc večerní Praze, hrát Vám budou živě spičkoví čeští jazzmani, a k dispozici je vynikající kuchyně.

Černé divadlo baví děti i dospělé

Díky Jiřímu Srncovi u nás vzniklo první černé divadlo na světě. Kouzelně jednoduché a jednoduše kouzelné triky můžete ocenit v Divadle Jiřího Srnce i dnes, nebo zajít do divadel, která se jím inspirovala: Divadlo Image kombinuje obrazy s moderním tancem. V Divadle Metro se pobavíte a oceníte taneční kreace. Ta Fantastika zavede diváka do Říše divů, v Divadle WOW pochopíte, proč show nese právě tento název! A pokud máte rádi loutky, určitě si nenechte ujít Národní divadlo marionet a jeho loutkové opery.