Affiliate - Obchodní podmínky

Registrací na webových stránkách http://www.pragueticketoffice.com/affiliate/AffRegistrace.aspx a vytvořením reklamních kampaní, čímž se rozumí umístění zdrojového kódu stránek www.pragueticketoffice.com na Vaše internetové stránky, vyjadřujete souhlas s následujícími obchodními podmínkami. Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi Vámi (dále jen partner) a provozovatelem partnerského - affiliate programu Prague Ticket Office – Via Musica (dále jen PTO). Registrace do partnerského - affiliate programu (dále jen program) je bezplatná, jejím dokončením se stáváte partnerem a zároveň se zavazujete dodržovat podmínky programu:

Provozovatelem programu je:
Prague Ticket Office – Via Musica
Na Kozačce 12/1272
Praha 2, 120 00
Česká republika
IČO: 14924111, DIČ: CZ6459072026
tel.: +420 222 521 221,
hotline: +420 727 927 292
e-mail: podpora@viamusica.cz

Via Musica je zapsaná ochranná známka, registrovaná Úřadem průmyslového vlastnictví pod číslem zápisu 325504.
Veškeré údaje partnera uvedené v registraci jsou použity pouze a jen pro spolupráci partnera a PTO, a to výhradně v rámci programu, a zpracovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. České republiky.

Partner se zaregistruje do programu pomocí tohoto registračního formuláře. PTO bude akceptovat registraci především u těch internetových stránek, které jsou svým obsahem obecně zaměřeny na kulturu v Praze, dále na cestovní ruch a turismus se zaměřením na Prahu a Českou republiku a především na vážnou hudbu, jazzovou hudbu, operu a balet, černé a loutkové divadlo v Praze. PTO si vyhrazuje právo registraci odmítnout bez udání důvodu. PTO nebude v žádném případě akceptovat registraci těch internetových stránek, které jsou svým obsahem v rozporu s dobrými mravy a zákony České republiky.

Program slouží tak, že eviduje každé přesměrování návštěvníka internetových stránek partnera na stránky PTO. Ve statistikách programu, které má partner po přihlášení do programu k dispozici, jsou poté uvedeny jak prosté návštěvy, tak i prodeje.

Přesměrování je provedeno pomocí kampaní – tedy odkazů, které partner vytvoří na svých stránkách, zaregistruje je v programu a které tak slouží k propagaci PTO. Program vede následnou detailní evidenci případných online nákupů vstupenek, které návštěvník na stránkách PTO provedl. Program po příchodu na web PTO porovná sledované url aktivních kampaní s url referrerem (stránkou partnera, ze které návštěvník přišel). Najde-li shodu, zaznamená ke kampani návštěvu a propíše nalezenou kampaň k případnému prodeji.

Pro přesnost zacílení jednotlivé kampaně může partner do sledované url kampaně vložit jak celou svoji doménu (www.něco.cz) nebo specifickou část svého webu (www.něco.cz/programkoncertů/) nebo i konkrétní podstránku webu (www.něco/koncert/koupitvstupenku.html).

Každá zaznamenaná návštěva ze sledované domény je uložena do cookies (tj. nákup se ke kampani započítá, i když ho návštěvník realizuje později).
PTO se zavazuje vyplácet partnerovi za tuto činnost dohodnutou provizi. Provize je stanovena v procentech z nákupní ceny veškerých online nákupů vstupenek – eticketů na stránkách PTO, které byly uskutečněny prostřednictvím kampaní partnera – přesměrováním z internetových stránek partnera.

Partner se zavazuje propagovat stránky PTO způsobem, který neodporuje dobrým mravům a nepoškozuje dobré jméno společnosti PTO. Při propagaci PTO pomocí reklamních systému (např. PPC), nesmí reklamní formáty končit přímo na stránkách PTO ale jen a pouze na stránkách partnera. Prezentace na stránkách partnera rovněž nesmí obsahovat opakovaná a nadměrná slova ve zdrojovém kódu či obsahu a nesmí obsahovat žádný klamný nebo jinak manipulující text či obsah, který by byl určený ke zlepšení pagerankingu stránek partnera. PTO si vyhrazuje právo kontrolovat obsah stránek a umístění bannerů na stránkách partnera a ukončit tuto spolupráci v případě porušení těchto pravidel a podmínek.

PTO se zavazuje uhradit partnerovi smluvenou provizi z veškerých online prodejů vstupenek, uskutečněných zákazníky na stránkách PTO prostřednictvím přesměrování ze stránek partnera. Provize bude vyplacena partnerovi na jeho účet a to proti vystavené, mailem, poštou anebo osobně doručené faktuře partnera, a to měsíčně a za podmínky, že jím získaná provize činí 250,-Kč a více. Výše provize bude počítána ze záznamů vedených PTO v privátní sekci partnera. Jiné způsoby měření či statistiky nebudou PTO akceptovány a partner s tímto bezvýhradně souhlasí. PTO se zavazuje, že partnerovi při používání programu zajistí možnost online sledovat výsledky jeho kampaně a výši jeho aktuální provize.

Tato spolupráce pomocí programu mezi PTO a partnerem se uzavírá na dobu neurčitou a může ji kdykoliv zrušit kterákoliv smluvní strana. Provozovatel a partner může zrušit spolupráci prostřednictvím e-mailu. PTO si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tyto obchodní podmínky a kdykoliv nastavit nové verze programu.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Náhled

Sezóna 2021 - 2022 | Symfonický orchestr FOK obohacuje kulturní život hlavního města a reprezentuje českou kulturu v zahraničí na té nejvyšší úrovni již více než 75 let. Vybírejte z vynikajících koncertů, které tento orchestr hraje či organizuje.

Silvestr a Nový rok - koncerty v Praze

Silvestr a Nový rok - koncerty v Praze - Náhled

Vstupte do roku 2022 s hudbou! Vychutnávejte slavnostní koncerty ve Smetanově síni, tóny největších pražských varhan v bazilice sv. Jakuba, či romantickou večeři při svíčkách s živě hranou Mozartovou hudbou.

Koncerty klasické hudby a jazzu s večeří

Koncerty klasické hudby a jazzu s večeří - Náhled

Večeře s živě hranou hudbou je přímo neodolatenou kombinací. Tím více, když večeříte v nádherném sálu Boccaccio Grandhotelu Bohemia za tónů Mozartovy hudby. Nebo raději skvělý večer s cimbálovkou, moravským vínem a tradiční kuchyní U Marčanů?

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Představení černého divadla v Praze

Představení černého divadla v Praze - Náhled

Poetika černého divadla okouzluje děti i dospělé. Nenechte si ujít představení černých divadel v Praze. Světelné efekty, profesionální taneční výkony, podívaná plná kouzel, která nadchne Vás i Vaše děti!

Český národní symfonický orchestr - koncerty

Český národní symfonický orchestr - koncerty - Náhled

Mezinárodní festival Prague Proms & symfonické koncerty ČNSO přináší špičkové hudebníky a skvělé programy klasické nebo filmové hudby. Užijte si Wild Symphony Dana Browna, Slavné operní sbory či Novosvětskou symfonii A. Dvořáka ve Smetanově síni Obecního domu.

Vzdělávací programy České filharmonie

Vzdělávací programy České filharmonie - Náhled

Koncerty a workshopy pro zvídavé děti a jejich neméně zvídavé rodiče, pro teenagery i dospělé. Přijďte do Rudolfina strávit čas s členy České filharmonie a zažijte radost z hudby a hudebního tvoření.

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2021

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Festival pravoslavné hudby Archaion Kallos

Festival pravoslavné hudby Archaion Kallos - Náhled

Říjen 2021

Po předchozích úspěšných ročnících i letos Archaion Kallos otvírá cestu ke krásným zážitkům. Uslyšíme lidovou hudbu Byzantské říše, hudbu Bulharských klášterů, díla P. Glasse i premiéry soudobých skladatelů.

Maiselova synagoga v Praze - koncerty

Maiselova synagoga v Praze - koncerty - Náhled

S radostí doporučujeme návštěvu komorních koncertů v unikátní renesanční Maiselově synagoze na pražském Starém Městě. Potěší Vás komorní hudba v podání špičkových českých i světových umělců.

Mezinárodní festival České doteky hudby 2021

Mezinárodní festival České doteky hudby 2021 - Náhled

Září 2021

Festival České doteky hudby uvádí vrcholná díla orchestrální i komorní hudby v mimořádně historicky hodnotných sálech, důraz je kladen na propojení hudby s výjimečnou architekturou. Vychutnejte si orchestrální díla i atraktivní komorní koncerty v provedení předních umělců.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější