08.prosinec 2019 (ne)
21:30

Aspects of Alice

Černodivadelní představení na motivy "Alenky v říši divů"

Divadlo Ta Fantastika | Černé divadlo

90 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 08. prosince 2019 | 21:30 (ne)
Místo: Divadlo Ta Fantastika
Délka: 90 minut
Stav: Není k dispozici
Recenze: (2)
Vstupenka v mobilu

Navštivte klasické černodivadelní představení na motivy "Alenky v říši divů" v Divadle Ta Fantastika

Shlédnete příběh Alenky, který svou imaginací a dokonalými technickými triky okouzlil obecenstvo ve více než třiceti zemích tří kontinentů. Děj začíná tam, kde v knize Lewise Carrolla končí příhody Alenky jako malého děvčátka. Alenka na jevišti prožívá sladké okamžiky dospívání, prvních lásek, smíchu i pláče, a to na pozadí koloritu staré Prahy a jejích architektonických skvostů.

Originální výtvarné zpracování, animovaný film vyrobený speciálně pro toto představení, velkoplošné projekce, loutky a černodivadelní efekty, to vše tvoří unikátní podívanou. V kombinaci s klasickou hudbou ze symfonie Má vlast Bedřicha Smetany a Slovanských tanců Antonína Dvořáka a Vaší fantazie vzniká výsledný jevištní zážitek, který nelze vidět v žádném jiném divadle.

Důležité:

  • Divadlo Ta Fantastika se otevírá 30 minut před každým představením.
  • Představení má přestávku 15 minut.
  • Před představením a během přestávky je otevřen divadelní bar a ve foyer hraje živá klavírní hudba. Rovněž je možno zakoupit suvenýry z představení.