30.červenec 2020 (čt)
20:00

Bulatkin/Yakovlev Organism

Jazz - groove - original music

Jazz Dock | Jazzová hudba

150 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 30. července 2020 | 20:00 (čt)
Místo: Jazz Dock
Délka: 150 minut
Stav: Není k dispozici

V pouhých 20 letech je Daniel Bulatkin již jednou z vůdčích osobností mladé jazzové generace v České republice,

který navzdory svému věku již spolupracuje se světovou jazzovou špičkou (Ulf Wakenius, Gary Husband, Gergo Borlai, Tineke Postma, Justin Faulkner…). Kirill Yakovlev je multižánrový kytarista a skladatel (u nás dobře známý ze svého projektu CIRILIC), který má na svém kontě již dvě úspěšná alba.Toto duo spolupracuje s vytíženými evropskými bubeníky/sidemany Utsim Zimringem a Petrem Nohavicou.

Organism usiluje o vytvoření nezapomenutelných hudebních textur a silných rytmů za použitím klavíru i varhan; kytary, duduku i balalajky; bicích, perkusí i elektroniky. Inspirováni world music, americanou, ambientem a bluesovou a jazzovou tradicí, Organism představuje novou syntézu žánrů a zvuků ve formátu varhanního tria. Jejich debutové album "The New Beginning" vyjde pod hlavičkou prestižního rakouského vydavatelství Alessa Records a představí celkem 11 autorských skladeb tvůrčí dvojice.

Kmotry alba budou zpěvačka Yvonne Sanchez a tajný zahraniční host. Jako speciální hosté se představí zpěvačka Allison Wheeler, kytarista a zpěvák Jonathan Ramirez a vizuální kouzelník Alexej Norkin.

Důležité:

  • Přestávka 30 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Podobné akce