12.únor 2020 (st)
21:00

Allison Wheeler Band (USA)

Moderní vokální jazz

Reduta Jazz Club | Jazzová hudba

150 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 12. února 2020 | 21:00 (st)
Místo: Reduta Jazz Club
Délka: 150 minut
Stav: Není k dispozici
Sleva pro skupinu

Allison Wheeler je moderní jazzová zpěvačka, pedagožka a skladatelka z kalifornského Monterey (USA)

Všestranná zpěvačka se zaměřuje na improvizaci a miluje kreativní výzvy. Allison zanechala školy výtvarného umění kvůli zájmu o jazz. Na University of Northern Colorado studovala u Julie Dollison a uznávaného aranžéra a kapelníka Kerryho Marshe.

Minulé jaro získala cenu prestižního časopisu Down Beat za Vysokoškolského vokalistu roku 2018 a v kategorii Absolvent získala tři další ceny (2016, 2017, 2018) jakožto členka Vocal Lab – předního vokálního ansámblu univerzity.

Allison měla tu čest vystoupit po boku hvězd jako mj. New York Voices, Aubrey Logan a Vertical Voices na takových akcích jako Monterey Jazz Festival, Greeley Jazz Festival a každoroční Jazz Education Network (JEN) Conference.

V současnosti pobývá v Evropě, kde pracuje jako hudební pedagožka. Tráví čas balancováním své lásky pro výtvarné umění a hudbu a zajímá se o vzájemné ovlivňování těchto dvou forem umění, které jí dávají možnost tvořit, propojovat se a komunikovat s okolím.

Dopřejte si VIP vstupenky, získáte:

  • Místa pro nejváženější hosty klubu
  • Welcome drink (Bohemia Sekt)
  • DVD "Pocta světovým legendám jazzu"

Důležité:

Dvě přestávky 15 min

Jazz v Praze