09.srpen 2022 (út)
21:00

Allison Wheeler

Modern mainstream jazz

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 09. srpna 2022 | 21:00 (út)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Allison Wheeler: Křest debutového alba Winterspring

Allison Wheeler nedávno absolvovala s diplomem z jazzových studií na University of Northern Colorado, kde studovala pod Julií Dollison a uznávaným aranžérem Kerrym Marshem. Roku 2018 získala cenu prestižního časopisu DownBeat za Vysokoškolského vokalistu roku. Allison měla tu čest vystoupit po boku hvězd jako New York Voices, Aubrey Logan a Vertical Voices na takových akcích jako Monterey Jazz Festival, Greeley Jazz Festival a každoroční Jazz Education Network (JEN) Conference. Naposledy měla tu čest zazpívat si s Lizz Wright na Prague Sounds Festival 2021.

Allison Wheeler je umělkyně s láskou ke kreativním výzvám. Její hudba plynule překračuje žánrové hranice a čerpá inspiraci od takových osobností jako Regina Spektor, Norma Winstone, Fiona Apple, Aoife O’Donovan a další. Za pomoci jazzu a výtvarného umění vytváří svůj jedinečný svět plný improvizace, nostalgie a lásce k impresionismu. V Jazz Docku pokřtí své debutové album Winterspring, na kterém jí doprovází pianista Daniel Bulatkin, kontrabasista Max Makagonov, bubeník Petr Nohavica a hosté David Dorůžka (kytara) a Luboš Soukup (saxofon). Album vydává britské vydavatelství Ubuntu Music.

Allison Wheeler – voc; David Dorůžka – g; Daniel Bulatkin – p; Max Makagonov – db; Petr Nohavica – dr; Katie Wheeler – voc; Miranda Perl – voc.

Důležité:

  • Sledujte prosím aktuální podmínky vstupu na koncerty.
  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Další jazzové koncerty v Praze

Podobné akce