17.květen 2022 (út)
19:00

Czech&Slovak Singers Night

Vocal jazz

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 17. května 2022 | 19:00 (út)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Šest ženských hudebních osobností, které zazpívají za doprovodu špičkových hudebníků

V rámci letošního festivalu Vocal Days si pro Vás Jazz Dock připravil jedinečný večer, který bude přehlídkou českých a slovenských zpěvaček působících na pražské jazzové scéně. V rámci jediného festivalového koncertu se představí šest ženských hudebních osobností, které zazpívají za doprovodu špičkových hudebníků: pianisty Ondřeje Kabrny, kytaristy Adama Tvrdého, kontrabasisty Tomáše Lišky a bubeníka Daniela Šoltise.

Na repertoáru budou jazzové standardy, stejně jako autorské skladby a písně. Uslyšíme jazz, blues, latin jazz i chanson, a  to vše v nových sestavách a aranžích, které vznikly speciálně pro tento večer. Československý vokální den také odkazuje na důležitou roli zpěvačky Jany Koubkové, která založila VOKALÍZU – pravidelné setkávání jazzových, bluesových a rockových zpěváků a skupin, které probíhalo v Praze v letech 1981–2000.

V odpoledních hodinách také proběhne pěvecký workshop, který povedou zpěvačky Marta Kloučková a Petra Ernyeiová a jehož výsledkem možná bude také pěvecké vystoupení v rámci večerního koncertu. Petra Ernyeiová kromě toho, že bude zpívat, také celý večer provede mluveným slovem.

Petra Ernyeiová – voc; Marta Kloučková – voc; Markéta Foukalová – voc; Ridina Ahmedová – voc; Simona Hulejová – voc; Jana Koubková – voc; Ondřej Kabrna – p; Adam Tvrdý – g; Tomáš Liška – b; Daniel Šoltis – dr.

Důležité:

  • Sledujte prosím aktuální podmínky vstupu na koncerty.
  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Další jazzové koncerty v Praze

Podobné akce