13.listopad 2019 (st)
20:00

De La Soul

Festival Struny podzimu 2019

Lucerna - Velký sál | Jazzová hudba

90 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 13. listopadu 2019 | 20:00 (st)
Místo: Lucerna - Velký sál
Délka: 90 minut
Stav: Není k dispozici
Sleva pro skupinu

Legendy hip hopu De La Soul tento rok oslaví 30. výročí vydání svého průlomového alba „3 Feet High and Rising“

To je uvedlo na světovou scénu a masám posluchačů představilo jejich unikátní, osobité pojetí hip-hopu ovlivněného jazzem, soulem a funkem, stojícího na chytrém využívání samplů a erudovaných a přitom stále zábavných textech.

De La Soul stále testují a posouvají hranice žánru, což dokládá také jejich nejnovější deska „And the Anonymous Nobody…“, na které spolupracovali mj. David Byrne a Pete Rock, a jež se setkala s vřelým kritickým přijetím i nominací na cenu Grammy.

Koncertem De La Soul Struny podzimu potvrzují, že to s progresivním hip-hopem myslí vážně. Po koncertech Young Fathers, Shabazz Palaces nebo Open Mike Eagla posouvá festival prezentaci tohoto žánru na nový vrchol.

Důležité:

Upozorňujeme, že vstupenky na tento koncert Vám budou přiděleny pořadatelem do 48 hod. od objednání. Poté je obdržíte e-mailem, nebo si je můžete vyzvednout v naší prodejně v centru Prahy.