13.srpen 2022 (so)
21:00

Goove Dock – Jazz to Dance!

DJ – electro – jazz

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | K dispozici

Zobrazit detail
Datum: 13. srpna 2022 | 21:00 (so)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: K dispozici
Koupit vstupenku
Vstupenka v mobilu

Tančete na jazz v Jazz Docku!

Letní vydání Groove Docku bude ve znamení latina, tanečního jazzu a funku. Chybět nebude rezident Jazz Docku Mr. Ultrafino, zasloužilý matador českomoravské hudební scény DJ Baltazar nebo jeden z nejžádanějších perkusistů MIKIKONGA.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

DJ Baltazar (Maradona Jazz) – zasloužilý matador českomoravské Djské scény. Původem z černých ostravských rues a boulevards, které v něm probudily touhu po čistém, nezačmouzeném popu. Je jeden z prvních pouštěčů latino music u nás, rezidentem dlouholetého večírku Original Moody a nedílnou součástí explozivního ansámblu Maradona Jazz.

MIKIKONGA – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe nebo SDK Europe.

Důležité:

Další jazzové koncerty v Praze

Podobné akce