17.srpen 2024 (so)
21:00

Goove Dock – Jazz to Dance!

DJ – electro – jazz

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | K dispozici

Zobrazit detail
Datum: 17. srpna 2024 | 21:00 (so)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: K dispozici
Koupit vstupenku
Vstupenka v mobilu

Tančete na jazz v Jazz Docku!

Veterán londýnské DJ scény Tris Kayo bude hlavním tahákem letního vydání Groove Docku. Za gramofony ho podpoří také rezident Mr. Ultrafino a na perkuse všestranný muzikant a tanečník z Gambie Papis Nyass.

Tris Kayo – veterán londýnské DJ scény s širokým žánrovým záběrem od hip-hopu a funku po jungle a jazz. Trisovy sety zněly v řadě anglických a francouzských klubů, v jeho vlastním rádio show v Monaku a zahajovaly festivaly jako Gilles Peterson Worldwide. V současnosti se Tris vrací k DJingu a vinylovým deskám ve svém pražském obchodě Relish the Sound.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Důležité:

  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu

Další jazzové koncerty v Praze

Podobné akce