17.říjen 2023 (út)
20:00

Hardwicke Circus

Indie pop blues rock

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 17. října 2023 | 20:00 (út)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Hardwicke Circus

V Carlisle se lidé ocitají jen náhodou. Leží na hranici Anglie a Skotska, na okraji Lake District, ale není na venkově. Centrem Carlisle je ikonický podnik Stobart Logistics, jehož jediným cílem je odvážet věci z Carlisle přes nejznámější kruhový objezd ve městě, Hardwicke Circus. Dalším vývozním artiklem, který si razí cestu městy a vesnicemi Spojeného království, je Hardwicke Circus, pětičlenná kapela sklízející momentálně chválu ze všech stran.

Sledovat jejich živé vystoupení každého v tomto přesvědčení jen utvrzuje. Jejich hudba je indie rocková, popová i písničkářská a jejich zvuk se dá přirovnat k E Street Bandu nebo temné vášni klasických Doors, ale s velkou dávkou britské autenticity. Leaderem kapely je zpěvák a hlavní skladatel Jonny Foster, který přitahuje pozornost nejen hlasem, ale i tím, že vyzařuje charisma Micka Jaggera z éry LP ‚Brown Sugar‘.  

Hardwicke Circus předskakovali Bobu Dylanovi, Bobu Geldofovi nebo Neilu Youngovi v Hyde Parku a vystupovali na legendárních festivalech Isle of Wight, Reading & Leeds, byli headlinery Yam Riot Stage na Kendal Calling a hráli také na BBC Introducing, Radio 1, Radio 2 a 6 Music.  Nedávno dokončili čtyřměsíční rezidenční pobyt ve slavné Hope & Anchor v Londýně a právě vydali své třetí EP.  V roce 2022 byla kapela, na žádost sira Paula McCartneyho, pozvána, aby zahrála na festivalu Glastonbury a ve tři hodiny ráno vystoupila jako headliner na Rabbit Hole.

Jonny Foster – voc,g; Lewis Bewley-Taylor – keys; Andy Sax – sax; Joe Hurst – b,vox; Tom Foster – dr, voc.

Důležité:

  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Další jazzové koncerty v Praze