20.září 2023 (st)
21:00

Igor Orozovič & Co.

Alternative pop – chanson

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 20. září 2023 | 21:00 (st)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Igor Orozovič & Co.

Recenzenti zmiňují, že Orozovičův charakteristicky temný hlas dodává jeho svérázným songům na hloubce. Ve své autorské tvorbě pokračuje v hledání osobitého hudebního žánru a společně se svojí muzikantskou company koření šansonově laděné písně prvky rocku, blues a soulu. Důkazem neustálého kreativního progresu bude právě koncert v hudebním klubu Jazz Dock, ve kterém představí svůj repertoár s novou muzikantskou sestavou a v novém hudebním kabátu. „Pojetí bude komornější co do počtu nástrojů, ale o to kontaktnější, syrovější a energičtější,“ slibuje Orozovič.

Kromě rozjeté sólové hudební dráhy se Igor Orozovič dál naplno věnuje filmovému a divadelnímu herectví. Vedle domovské scény Národního divadla hostuje v mnoha inscenacích dalších pražských divadel. Například v muzikálu Davida Bowieho Lazarus (Městská divadla pražská), v čerstvě nastudovaném psychologickém dramatu Brácha (divadlo Ungelt) a samozřejmě v autorském Cabaretu Calembour, který spoluzaložil a pro nějž skládá i hudbu a který vstupuje do patnácté sezony své existence.

Igor Orozovič – voc; A. M. Almela – b, Michal Rákosník – g, Franko Dudinka – keys, David Landštof – dr. Speciální host: Martin Forst – sax.

Důležité:

  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Další jazzové koncerty v Praze

Podobné akce