14.únor 2024 (st)
20:00

Imran Musa Zangi & Aqua Congas

Soul - pop

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 14. února 2024 | 20:00 (st)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Imran Musa Zangi & Aqua Congas

Vynikající perkusionista Imran Zangi působí na české hudební scéně již 40 let. Z mnoha seskupení, s nimiž vystupoval a nahrával, zmiňme například Trio Jany Koubkové, Yo Yo band, minus123minut nebo Monkey Business.

Imran Musa Zangi & Aqua Congas je nová hudební formace žánrově zařaditelná na pomezí žánrů fusion, funk a latino. Projekt je postavený na základech rytmické sekce otce a syna, kteří společně na podzim 2022 vydali jejich první album Dárek. Nápad na album a jeho samotná realizace byl, jak už z jeho názvu vyplývá, dárek od Filipa Zangiho svému otci Imranovi Zangimu. Po jeho vydání a křtu v klubu Jazz Dock se Imran a Filip rozhodli založit početnou hudební formaci Aqua Congas, v jejímž repertoáru kombinují nejen písně z tohoto alba, ale i řadu dalších skladeb, jejichž důraz na rytmickou složku má moc zvednout publikum z pohodlí židle.

Imran Musa Zangi – perc; Ondřej Kabrna – keys; Matouš Rohovský – g; Viktor Jerman – g; Márty Kravka – b; Jiří Halada – sax; Annamária d'Almeida – voc; Veronika Boháčová – voc; Jan Danda – voc; Filip Zangi – dr.

Důležité:

  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Další jazzové koncerty v Praze