11.červenec 2020 (so)
20:00

Jan Kořínek & X-Ray Blues

Jazz, blues

Jazz Dock | Jazzová hudba

150 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 11. července 2020 | 20:00 (so)
Místo: Jazz Dock
Délka: 150 minut
Stav: Není k dispozici

Jan Kořínek a fenomenální trombonista Paul Zauner sestavili projekt, který vzdává hold největšímu géniovi soulu Ray Charlesovi

Zazní instrumentální verze skladeb Ray Charlese v mezinárodní sestavě kapely a s originálním zvukem skutečných Hammondových varhan. Blues-jazzový varhaník Jan Kořínek spolupracoval s mnoha známými hudebníky: Chanda Rule, Chris Cain, George Freeman, Lorenzo Thompson, Kirk Lightsey, Jean Toussaint, Sharon Lewis, Chick Willis a další. Původem britský Osian Roberts je jedním z předních tenorsaxofonistů v bluesovém a bopovém stylu ve střední Evropě a rovněž účinkoval a nahrával i s mnoha předními postavami světové jazzové komunity, jako jsou Cedar Walton, Kirk Lightsey, George Mraz, Valery Ponomarev, George Freeman, Michael Bublé a Kurt Elling, nebo big bandy The Ronnie Scott´s All-Stars Big Band a Jazz Dock Orchestra. Bubeník Ben Hague již přes 10 let působí na české jazzové scéně jako host v různých kapelách, se zaměřením na bop, swing, blues a straight-ahead žánry.

Jan Kořínek – p,org; Osian Roberts – ts; Paul Zauner – trb; Wolfram Derschmidt – b; Ben Hague – dr.

Důležité:

  • Přestávka 30 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.