23.únor 2024 (pá)
19:00

Jure Pukl "Anorok": ft. Phil Dizack / Joe Sanders

Contemporary jazz

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 23. února 2024 | 19:00 (pá)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Jure Pukl "Anorok": ft. Phil Dizack / Joe Sanders

Anorok je nejnovější projekt předního evropského saxofonisty Jure Pukla, který spojuje hudebníky z různých oblastí hudby a improvizace. Originální hudba je inspirována současnou chaotickou politickou a společenskou situací ve světě, přičemž si zachovává své jádro v jazzu, improvizaci, groovu a současné vážné hudbě. Projekt je rozšířen o elektronické zvuky, které ilustrují a odrážejí zvuky planety, na níž žijeme, a jsou poctou planetě Zemi a nám, jejím obyvatelům. Jedná se o skutečně elitní kapelu kolem slovinského saxofonisty Jureho Pukla, který se vzdělával ve Vídni, Bostonu a Grazu a po studiích odešel do New Yorku, aby se prosadil na tvůrčí improvizační scéně. 

Phil Dizack je v současnosti jedním z nejinovativnějších a nejangažovanějších trumpetistů na světové scéně. Joe Sanders spolupracuje s takovými velikány, jako jsou Brad Mehldau, Charles Lloyd a Herbie Hancock, abychom jmenovali alespoň některé. Nasheet Waits je bubeník, který za posledních 20 let ovlivnil téměř každého mladého hráče. Spolupracoval s legendami Andrewem Hillem, McCoyem Tynerem, Billem Frisellem a Joem Lovanem.

"Jedná se o nádherně komponovaný projekt, který vyzdvihuje inovativní přístup Jure Pukla k jeho hře na saxofon a ke kompozici." UK Vibe

"Opravdu inspirativní nahrávka současného jazzu." Jazzwise Magazine

Jure Pukl – sax, electronics; Phil Dizack – trp; Joe Sanders – b; Nasheet Waits – dr.

Důležité:

  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Luxusní koncerty s večeří v Praze