27.květen 2022 (pá)
22:00

Kristina & Martina Barta

Postmodern jazz

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 27. května 2022 | 22:00 (pá)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Kristina & Martina Barta

Kristina a Martina Barta se řadí k nové generaci českých hudebních talentů aspirujících na mezinárodní hudební kariéru. Kromě pravidelných koncertů v České republice již vystoupily v mnoha evropských zemích v rámci celé řady hudebních festivalů. V současné době připravují nové album. V roce 2016 získaly Kristina & Martina Barta 1. cenu za nejlepší jazzovou kompozici roku – “Find Peace of Mind”.

Martina Barta se řadí k uznávaným jazzovým zpěvačkám své generace. V roce 2017 reprezentovala Českou Republiku v rámci mezinárodního hudebního festivalu Eurovision Song Contest v Kyjevě s písní My Turn. V roce 2016 absolvovala na renomovaném Jazz Institutu Universität der Künste v Berlíně. V současné době studuje na Manhattan School of Music v New Yorku.

Kristina Barta je uznávanou českou jazzovou pianistkou a skladatelkou. Je držitelkou několika hudebních cen mj. finalistkou Euroradio Jazz Competition 2017, Poview Mlodego Jazzu 2018 a další. Začátkem roku 2021 vydala své 2. album u rakouského hudebního vydavatelství Alessa Records s titulem “Love and Passion”, na němž hostuje sestra Martina. Na jaře 2021 Kristina Barta reprezentovala Českou republiku v rámci světového jazzového veletrhu Jazzahead v Brémách.

Martina Barta – zpěv; Kristina Barta – klavír; Marek Urbánek – bicí; Peter Korman – kontrabas

Důležité:

  • Sledujte prosím aktuální podmínky vstupu na koncerty.
  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Další jazzové koncerty v Praze