30.říjen 2019 (st)
19:30

Linda Oh 4tet (Malajsie/ Austrálie/ USA)

Festival Jazz Meets World 2019

Kulturní centrum Novodvorská | Jazzová hudba

75 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 30. října 2019 | 19:30 (st)
Místo: Kulturní centrum Novodvorská
Délka: 75 minut
Stav: Není k dispozici
Sleva pro skupinu
Vstupenka v mobilu

Linda Oh 4tet (Malajsie / Austrálie / Spojené státy)

Linda May Han Oh - kontrabas & basová kytara
Will Vinson - altsaxofón
Matthew Stevens - kytara
Eric Doob - bicí

Linda May Han Oh se narodila v Malajsii, vyrůstala v západní Austrálii a nyní žije v New Yorku. Na klavír, fagot a elektrickou basu hrála před tím, než začala studovat hru na kontrabas v roce 2002 v W. A. Academy of Performing Arts (WAAPA). Tato studia absolvovala s vyznamenáním. V roce 2008 obdržela cenu ASCAP Young Jazz Composer Award. Získala také čestné uznání v soutěži Thelonious Monk Bass Competition 2009.

V roce 2008 absolvovala na Hudební škole v Manhattanu, kde studovala u Jaye Andersona, Johna Rileyho, Phila Markowitze, Davea Liebmana a Rodneyho Jonesa, Zde nyní vyučuje a vede prostřednictvím videokonferencí mistrovské kurzy pro střední školy po celých Státech.

Linda Oh vystupovala s umělci, jako jsou např. Joe Lovano, Steve Wilson, Vijay Iyer, Dave Douglas, Kenny Barron, Geri Allen, Fabian Almazan a Terri Lyne Carrington. V současné době vystupuje v roli aktivní kontrabasistky (u Pata Methenyho), ale také baskytaristky a skladatelky.

Důležité:

Koncert bez přestávky

Kompletní program festivalu Jazz Meets World 2019