15.srpen 2022 (po)
21:00

Michal Pavlíček & Trio

Fusion – ambient rock

Jazz Dock | Jazzová hudba

120 minut | Není k dispozici

Tato akce již není dostupná.

Tato akce již proběhla. Neváhejte a vyberte si jinou akci z naší nabídky. Můžete k tomu použít odkazy níže, nebo naše přehledné vyhledávání.

Kam jít?

Zobrazit detail
Datum: 15. srpna 2022 | 21:00 (po)
Místo: Jazz Dock
Délka: 120 minut
Stav: Není k dispozici
Vstupenka v mobilu

Legendární kytarista s kapelou exkluzivně v Jazz Docku

Snad ani netřeba představovat Michala Pavlíčka, ale pro ty, kdo ho neznají...Kdo je Michal Pavlíček? Hudební skladatel, kytarista, zpěvák, producent a textař. Je výraznou osobností a spolutvůrcem Pražského Výběru. Je zakladatelem a autorem hudby skupin Stromboli, Big Heads. Působí též ve formacích BSP, Trio a Supergroup. Jeho píseň Země vzdálená s textem Ivana Hlase se stala jedním z hitů devadesátých let.

Jako autor a interpret se podílel na CD Zuzany Michnové, Moniky Načevy, Báry Basikové, Kamila Střihavky, Richarda Müllera a dalších. Je autorem hudby k 23 divadelním představením, např. AkvabelyVelice modrý ptákVišňový sad. Napsal také hudbu k více než 40ti televizním inscenacím a seriálům, např. Konec velkých prázdninObětiDobrá čtvrťMísto v životěŽivot je plesCesty domů, k 16 celovečerním filmům např. PročStínu neutečešNa půděOdcházeníPřijde letos Ježíšek?Agáva. Je autorem hudby k baletu Zvláštní radost žítKráska a zvíře nebo Malý princ pro Slovenské národní divadlo v Bratislavě. Jako skladatel se prosadil i na zahraniční scéně. Napsal hudbu k šesti dílům historického seriálu BBC Červený Bedrník, k dětskému seriálům Outlaw a je jedním z autorů hudby k britskému fantasy seriálu Merlin IV.

Zkomponoval hudbu k představení pro Laternu magiku Minotaurus a Hádanky, k muzikálům KlaunExcaliburObraz Doriana GrayeDáma s kaméliemi. Byl spoluautorem a hlavním protagonistou hudebních pořadů České televize Na Kloboučku. Vyšlo mu přes 70 nosičů CD a DVD. Získal mnoho ocenění. Je držitelem dvou Andělů, má na svém kontě několik zlatých a platinových desek.

Michal Pavlíček – g
Michal Nejtek – keys
Martin Ivan – b
Michal Daněk – dr

Důležité:

  • Sledujte prosím aktuální podmínky vstupu na koncerty.
  • Přestávka 20 min
  • Místa Vám budou přidělena personálem při vstupu do klubu
  • V JazzDocku můžete skvěle povečeřet. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.
  • Doporučujeme přijít min. 30 minut před začátkem koncertu.

Další jazzové koncerty v Praze