Černá a loutková divadla v Praze - program a vstupenky

Jiří Srnec a první černé divadlo na světě, gejzíry barev v Image, WOW show, Fantom v Hiltu.

Afrikania

Černé divadlo, pantomima, tanec, autorská hudba

Sledujte příběh manželského páru, který se vydal na dovolenou do exotické Afrikanie, plné barev a kouzel

26. května | 20:00 (čt)
5
Délka: 85 minut
od 480 Kč

26.5.2022 - Klavírní recitál v Rudolfinu

V Sukově síni Rudolfina po delší pauze opět vystoupí známý britský klavírista James Lisney s procítěnou interpretaci Chopinových sonát. Báječná akustika, bohatý program. 

Program a vstupenky 

Srpen - září 2022 | Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost slyšet největší a nejslavnější pražské varhany! Na koncertech Mezinárodního varhanního festivalu v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě pražském své umění představí renomovaní varhanní virtuosové. 

Program a vstupenky

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Černé divadlo - český unikát

Černé divadlo je vizuální nonverbální a taneční podívaná, která je českou specialitou. Divadlo Image nabízí představení plná barev a tance, která nadchnou Vás i Vaše děti. Představení WOW v divadle Broadway Vás vtáhne do děje. 

Slavné divadlo Jiřího Srnce

Rozhodně si nenechte ujít představení Černého divadla Jiřího SrnceJiří Srnec v 60tých letech 20. stol. založil vůbec první černé divadlo na světě. Jeho divadlo nyní sídlí U Valšů a pokračuje v tradici a poetice šedesátých let.

Koncerty s večeří 

Večeře s Mozartovou hudbou v sálu Boccaccio je ideální pro oslavy výročí, narozeniny anebo jen tak si užít příjemný večer v krásném prostředí. Folklórní večery s vínem U Marčanů slibují nezapomenutelné zážitky plné jídla a zpěvu.