Akce v Praze zdarma

Seznam akcí v Praze zdarma. Žádné vstupné, jednoduše přijďte a užijte si to!

Je nám líto, pro zvolený výběr jsme nenašli žádnou akci.

Neváhejte si ale vybrat z dalších míst a žánrů ve zvoleném termínu.
Zpět na Domácí stránku.

Milujete jazz? 

Přinášíme Vám aktuální programy pražských jazzových klubů. Slavná Reduta, nejstarší jazzový klub v Praze, vyznává tradiční jazzovou koncepci, Agharta Jazz Centre zve hvězdy českého i zahraničního jazzu. Jazz Boat Vás povozí po Praze a nabídne skvělé muzikanty. V Jazz & Blues Club Ungelt uslyšíte to nejlepší z jazzu a blues...a ještě se po koncertu pokocháte krásnými výhledy na osvětlený Týnský chrám! 

Velké orchestrální koncerty

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK pořádá koncerty ve Smetanově síni Obecního domu a zve renomované české a zahraniční umělce. Symfonické koncerty Českého národního symfonického orchestru přináší skvělé programy klasické a filmové hudby, na které si přijdou nejenom milovníci klasické hudby, ale i laici, kteří chtějí prozkoumat malebná pražská místa a objevit krásu klasiky. 

Tóny Mozartovy hudby

Zážitek, na který bude dlouho a rádi vzpomínat. Dopřejte si koncert s večeří při svíčkách v překrásném Sálu Boccaccio nacházejícím se kousek od Náměstí Republiky směrem k ulici Celetná. Geniální hudba W. A. Mozarta v brilantním podání našich předních hudebníků Vás dostane! Dále Vás čeká vynikající kuchyně, propracovaný program a luxusní servis! Vřele doporučujeme.