Vánoční koncerty v Praze - program a vstupenky

Sváteční koncerty v pražských kostelích a koncertních síních. Jedinečná atmosféra Obecního domu, Rudolfina, Klementina.

Vánoční Vivaldi & koledy

Dvořákův symfonický orchestr (komorní obsazení)

Komorní orchestr složený z vynikajících sólistů hraje kompletní Vivaldiho koncert Čtvero ročních dob a další slavné klasické a vánoční melodie.

04. prosince | 20:00 (pá)
Délka: 65 minut
od 800 Kč

Vánoční koncert

Soprán, housle, varhany

V podání operní sopranistky v doprovodu varhan se můžete těšit na slavné Ave Maria F. Schuberta, zazní rovněž skladby pro housle a varhany, na závěr pak tradiční vánoční koledy.

05. prosince | 17:00 (so)
6
Délka: 60 minut
od 500 Kč

Vánoční koncert

Soprán, housle, varhany

V podání operní sopranistky v doprovodu varhan se můžete těšit na slavné Ave Maria F. Schuberta, zazní rovněž skladby pro housle a varhany, na závěr pak tradiční vánoční koledy.

12. prosince | 17:00 (so)
6
Délka: 60 minut
od 500 Kč

29. 11.: Koncert laureátů Soutěže Nadace Bohuslava Martinů

Festival Dny Bohuslava Martinů 2020: Vychutnejte si výběr ze soutěžního repertoáru laureátů (flétna, klarinet, trubka / cembalo) v Sále Martinů Lichtenštejnského paláce (Malostranské náměstí). Koncert začíná v 19:30, vstup volný!

Vánoční koncerty v Praze

Oslavte svátky vánoční krásnou hudbou! Vynikající hudebníci ze Symfonického orchestru Českého rozhlasu vystoupí ve Smetanově síni Obecního domu, na programu je W. A. Mozart, A. Corelli, A. VivaldiKouzelná Rybovka Matěje Formana potěší dospělé i dětské posluchače. Nechte se okouzlit magií Vánoc v pohádkovém baletním příběhu Louskáček v divadle Hybernia.

Slavnostní nálada pražských kostelů

V Bazilice sv. Jakuba na kocertu Svatojakubské Vánoce uslyšíte největší a nejslavnější pražské varhany. Vánoční koncert na Pražském hradě v Bazilice sv. Jiří bude krásným zážitkem. Krásný čas plný očekávání ozdobí Zuzana Lapčíková v kostele sv. Šimona a Judy. V tomtéž kostele se budou hudebně slavit Tradiční moravské Vánoce.

Povečeřte s hudbou v centru Prahy

Oslavte s blízkými čas Adventu a Vánoc Slavnostní vánoční večeří s Mozartem, prožijete večer plný geniální hudby a výjimečné gastronomie v překrásném Sálu Boccaccio. Objevte překrásný pozdně barokní interiér kavárny Café Mozart, vychutnejte Vánoční večeři s klasickou hudbou. Krásné prožití Vánoc s hudbou Vám přeje Via Musica.

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu - Náhled

Podzim 2020

Komorní koncerty, na nichž vystupují členové České filharmonie, jsou příjemnou alternativou orchestrálních vystoupení. Programy jsou sestaveny tak, aby si vybrali nároční posluchači i milovníci známých melodií.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Představení černého divadla v Praze

Představení černého divadla v Praze - Náhled

Poetika černého divadla okouzluje děti i dospělé. Nenechte si ujít představení černých divadel v Praze. Světelné efekty, profesionální taneční výkony, podívaná plná kouzel, která nadchne Vás i Vaše děti!

Novoroční koncerty v Praze

Novoroční koncerty v Praze - Náhled

Vstupte do roku 2021 s hudbou! Slavnostní koncerty orchestrů, komorní koncerty, varhany v pražských chrámech, či romantická večeře s živou hudbou pro Vaše jedinečné zážitky.

Varhanní hudba v pražských kostelech

Varhanní hudba v pražských kostelech - Náhled

Koncerty duchovní, varhanní a klasické hudby. Zážitek z krásné hudby v interpretaci renomovaných zpěváků a instrumentalistů většinou v doprovodu varhan bude ještě umocněn oslňující architekturou a výzdobou kostelních interiérů.

Mezinárodní festival České doteky hudby

Mezinárodní festival České doteky hudby - Náhled

Festival České doteky hudby uvádí vrcholná díla orchestrální i komorní hudby v mimořádně historicky hodnotných sálech, důraz je kladen na propojení hudby s výjimečnou architekturou. Vychutnejte si orchestrální díla i atraktivní komorní koncerty v provedení předních umělců.

Festival Dny Bohuslava Martinů 2020

Festival Dny Bohuslava Martinů 2020 - Náhled

Již tradičně představí Festival Dny Bohuslava Martinů díla B. Martinů společně s tvorbou jeho vrstevníků i nástupců. Kromě českých intepretů se zúčastní též hudebníci Francie, USA a Švýcarska, zemí, v nichž Martinů prožil část svého života.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější