Koncerty v pražských jazzclubech - program a vstupenky

Jazz v legendární Redutě, skvělé Aghartě v historickém sklepení, jazzovém přístavu Jazz Dock

František Kop Trio

Autorské jazzové kompozice

Prožijte příjemný večer na JazzBoat s jazzovým triem, neopakovatelnými výhledy na Prahu a možností báječně povečeřet!

07. června | 20:00 (st)
Délka: 150 minut
od 875 Kč

Agharta Band

Groove jazz

Kapela, kterou můžete slyšet pouze v Aghartě! Na programu jsou autorské kompozice i covery skladatelů jako Lalo Schifrin, Duke Ellington či Miles Davis.

07. června | 21:00 (st)
6
Délka: 180 minut
od 330 Kč

Jak prožít báječný večer? S jazzem a blues!

Milujete jazz? Vybírejte z pestré nabídky jazzových & bluesových koncertů. Přinášíme Vám aktuální programy pražských jazzových klubů. Slavná Reduta, nejstarší jazzový klub v Praze, vyznává tradiční jazzovou koncepci, Agharta Jazz Centre zve hvězdy českého i zahraničního jazzu. Jazz Boat Vás povozí po Praze a nabídne skvělé muzikanty. 

Je libo jazzový koncert s večeří? Dejte si pořádnou porci...

Jazz Dock s restaurací a barem je známý svojí přátelskou atmosférou a vynikající dramaturgií. Uslyšíte zde nejlepší české jazzmany i hosty ze zahraničí a při koncertě můžete i výborně povečeřet. Navštite Art Restaurant Mánes a dopřejte si návrat do 30. let. Čeká Vás kulinářský i hudbení zážitek. Doporučujeme! 

Máte rádi klasiku? Navštivte Zrcadlovou kapli.

Zrcadlová kaple v samém srdci Klementina je unikátním koncertním sálem, ve kterém vystupují jedineční profesionální hudebníci. Nechte se dotknout kouzlem hudby při některém z koncertů v jedné z nejkrásnějších pražských památek! Pro zajímavost: Zrcadlová kaple byla postavena v letech 1722-1726.