Koncerty v pražských jazzclubech - program a vstupenky

Jazz v legendární Redutě, skvělé Aghartě v historickém sklepení, jazzovém přístavu Jazz Dock

Daniel Bulatkin Q

Modern jazz

Publicisté i kolegové Bulatkina označují za "naději českého jazzu" (Česká televize) či "vycházející hvězdu" (skjazz.sk).

04. února | 19:00 (so)
Délka: 120 minut
od 200 Kč

Jak prožít báječný večer? S jazzem a blues!

Milujete jazz? Vybírejte z pestré nabídky jazzových & bluesových koncertů a nakupujte pohodlně na www.viamusica.cz. Přinášíme Vám aktuální programy pražských jazzových klubů. Slavná Reduta, nejstarší jazzový klub v Praze, vyznává tradiční jazzovou koncepci, Agharta Jazz Centre zve hvězdy českého i zahraničního jazzu.

Je libo jazzový koncert s večeří? Dejte si pořádnou porci...

Jazz Dock s restaurací a barem je známý svojí přátelskou atmosférou a vynikající dramaturgií. Uslyšíte zde nejlepší české jazzmany i hosty ze zahraničí a při koncertě můžete i výborně povečeřet. Navštite Art Restaurant Mánes a dopřejte si návrat do 30. let. Čeká Vás kulinářský i hudbení zážitek. Doporučujeme! 

Máte rádi klasiku? Navštivte Zrcadlovou kapli.

Zrcadlová kaple v samém srdci Klementina je unikátním koncertním sálem, ve kterém vystupují jedineční profesionální hudebníci. Nechte se dotknout kouzlem hudby při některém z koncertů v jedné z nejkrásnějších pražských památek! Pro zajímavost: Zrcadlová kaple byla postavena v letech 1722-1726.