Koncerty v pražských jazzclubech - program a vstupenky

Jazz v legendární Redutě, skvělé Aghartě v historickém sklepení, jazzovém přístavu Jazz Dock

Hard to Frame

Dubstep – drum & bass

Kapelu Hard to Frame formuje náklonnost k elektronickým tanečním stylům, inspirací je pro ně dubstep, drum and bass nebo jazz.

29. září | 19:00 (čt)
Délka: 120 minut
od 170 Kč

Agharta Band

Groove jazz

Kapela, kterou můžete slyšet pouze v Aghartě! Na programu jsou autorské kompozice i covery skladatelů jako Lalo Schifrin, Duke Ellington či Miles Davis.

29. září | 21:00 (čt)
6
Délka: 180 minut
od 270 Kč

Sarah & The Adams

Pop & folk

Jedinečnou směs pohody, melancholie, jemnosti i hravosti, to vše obsahuje hudba Sarah & The Adams, kde hranice žánrů neexistují. Jde o to, nechat se jen unášet...

29. září | 22:00 (čt)
Délka: 120 minut
od 200 Kč

2.11.2022 - Dušičkový koncert světových hvězd operního nebe

Světoznámá sopranistka Nana Miriani & tenor Paolo Lardizzone vystupují v Praze! Nenechte si ujít dušičkový koncert v kostele sv. Martina ve zdi, kde Vám přednesou známé duchovní melodie.

Program a vstupenky 

Září - říjen 2022 - Mezinárodní festival Arhcaion Kallos

Jedinečný mezinárodní festival hudby vychází z východokřesťanské spirituality. Zamilujte si tradiční lidovou a ortodoxní hudbu. Navštivte koncert současné klasické hudby v prostorách Lichtenštejnského paláce. 

Program a vstupenky 

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Jak prožít báječný večer? S jazzem a blues!

Milujete jazz? Vybírejte z pestré nabídky jazzových & bluesových koncertů a nakupujte pohodlně na www.viamusica.cz. Přinášíme Vám aktuální programy pražských jazzových klubů. Slavná Reduta, nejstarší jazzový klub v Praze, vyznává tradiční jazzovou koncepci, Agharta Jazz Centre zve hvězdy českého i zahraničního jazzu.

Je libo jazzový koncert s večeří? Dejte si pořádnou porci...

Jazz Dock s restaurací a barem je známý svojí přátelskou atmosférou a vynikající dramaturgií. Uslyšíte zde nejlepší české jazzmany i hosty ze zahraničí a při koncertě můžete i výborně povečeřet. Navštite Art Restaurant Mánes a dopřejte si návrat do 30. let. Čeká Vás kulinářský i hudbení zážitek. Doporučujeme! 

Máte rádi klasiku? Navštivte Zrcadlovou kapli.

Zrcadlová kaple v samém srdci Klementina je unikátním koncertním sálem, ve kterém vystupují jedineční profesionální hudebníci. Nechte se dotknout kouzlem hudby při některém z koncertů v jedné z nejkrásnějších pražských památek! Pro zajímavost: Zrcadlová kaple byla postavena v letech 1722-1726.