Koncerty v pražských jazzclubech - program a vstupenky

Jazz v legendární Redutě, skvělé Aghartě v historickém sklepení, jazzovém přístavu Jazz Dock

Pocta velikánům hard bopu 50. let

Miles Davis, Art Blakey, Cannonball Adderley

Pražský mezinárodní sextet "Bohemia After Dark" se zaměřuje na autentické provedení klasických i opomíjených skvostů ze zlatého věku bebopu 40. let až po vznik hard bopu v polovině 50. let.

17. června | 20:00 (po)
Délka: 100 minut
od 440 Kč

Jazz Dock Orchestra

Big band

Jazz Dock Orchestra je moderní jazzový big band na evropské úrovni, a dá se říct i jakousi „vlajkovou lodí“ klubu Jazz Dock.

17. června | 21:00 (po)
2
Délka: 120 minut
od 300 Kč

Jak prožít báječný večer? S jazzem a blues!

Milujete jazz? Vybírejte z pestré nabídky jazzových & bluesových koncertů. Přinášíme Vám aktuální programy pražských jazzových klubů. Slavná Reduta, nejstarší jazzový klub v Praze, vyznává tradiční jazzovou koncepci, Agharta Jazz Centre zve hvězdy českého i zahraničního jazzu. Jazz Boat Vás povozí po Praze a nabídne skvělé muzikanty. 

Je libo jazzový koncert s večeří? Dejte si pořádnou porci...

Jazz Dock s restaurací a barem je známý svojí přátelskou atmosférou a vynikající dramaturgií. Uslyšíte zde nejlepší české jazzmany i hosty ze zahraničí a při koncertě můžete i výborně povečeřet. Navštite Art Restaurant Mánes a dopřejte si návrat do 30. let. Čeká Vás kulinářský i hudbení zážitek. Doporučujeme! 

Máte rádi klasiku? Navštivte Zrcadlovou kapli.

Zrcadlová kaple v samém srdci Klementina je unikátním koncertním sálem, ve kterém vystupují jedineční profesionální hudebníci. Nechte se dotknout kouzlem hudby při některém z koncertů v jedné z nejkrásnějších pražských památek! Pro zajímavost: Zrcadlová kaple byla postavena v letech 1722-1726.