Koncerty klasické hudby - program a vstupenky

Symfonické orchestry a komorní hudba v Rudolfinu, Obecním domě, koncertních sálech a kostelích.

6.12.2022: Vánoce na modrých houslích

Dopřejte si dárek v podobě vánočního koncertu, ve kterém zazní Gomezovo Ave Maria. Zvuk houslí pod rukama Pavla Šporcla bude jistě magický. Doprovázet bude sopranistku Janu Šrejmu Kačírkovou. 

Program a vstupenky

Koncerty klasické hudby v Praze 

Hudební tradice je s Prahou spojena odjakživa. Pražskému šlechtici Morzinovi dedikoval A. Vivaldi své Čtvero ročních dob, dnes si jej můžeme poslechnout třeba v Zrcadlové kapli Klementina či katedrále sv. Klimenta. Vychutnejte si umění předních českých hudebníků na některém z koncertů klasické hudby, vyslechněte velká orchestrální díla v podání Symfonického orchestru hl. m. Prahy. 

Pražské koncertní sály a kostely

V Obecním doměať už v jeho hlavní Smetanově síni, nebo některém z jeho půvabných komorních sálů, Vás obklopí secesní krása, v Rudolfinu nadčasová elegance. V bazilice sv. Jakuba oceníte krásu varhanní hudby, v Týnském chrámu nejstarší pražské varhany a skvělé sólisty. Po krásném koncertu u Nejsv. Salvátora se můžete projít po Karlově mostu a vnímat jedinečnou krásu Prahy.

Koncerty s večeří v Praze

V Sálu Boccaccio s jedinečnou atmosférou 1. republiky Vás uvítají rozsvícené svíčky, vynikající večeře a Mozartovy árie v podání předních umělců. Při koncertu s večeří v Café Mozart na Staroměstském náměstí se nechte okouzlit luxusní výzdobou a jedinečným výhledem na Staroměstský orloj. Restaurace U Marčanů je oblíbená pro své večery s cimbálovou muzikou, výbornou kuchyni a milou atmosféru.