Koncerty klasické hudby na Pražském hradě - program a vstupenky

Naslouchejte hudbě v historických prostorách Pražského hradu. Koncerty v bazilice sv. Jiří, komorní koncerty v Lobkowiczkém paláci.

Červenec - srpen 2022 | Varhanní festival v Katedrále sv. Víta

Zažijte Katedrálu sv. Víta na Pražském hradě znějící hudbou! Mezinárodní varhanní festival se koná od 5. 7. do 2. 8. 2022, na koncertech se představí přední varhaníci současnosti. Magický prostor Katedrály rozezní čtyři a půl tisíce píšťal.

Program a vstupenky 

Srpen - září 2022 | Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost slyšet největší a nejslavnější pražské varhany! Na koncertech Mezinárodního varhanního festivalu v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě pražském své umění představí renomovaní varhanní virtuosové. 

Program a vstupenky

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Koncerty na Pražském hradě

Koncerty klasické hudby v Bazilice sv. Jiří, nejstarším dochovaným kostelem na Pražském hradě či v překrásné reprezentační síni Lobkowiczkého paláce. Během letní sezóny se v katedrále sv. Víta na Pražském hradě koná mezinárodní hudební festival. 

Praha dýchá historií 

Projděte se po Karlově mostě a nasyťte se pohledy na naši krásnou Prahu. Vejděte do kostela svatého Františka z Assisi a poslechněte si komorní koncert. Zajděte si na orchestrální koncert do Obecního domu. Nalaďte se na historii Prahy. 

Večery s jazzem a blues

Pražská jazzová scéna přináší to nejlepší z českého jazzu, blues i world music. Kluby hostují české i zahraniční umělce a kladou veliký důraz na kvalitu, organizaci a výběr toho nejlepšího jídla a pití. Odvažte se.