Koncerty na Staroměstském náměstí - program a vstupenky

Máte chuť vyrazit si do centra Prahy? Navštivte koncert vážné hudby!

2.11.2022 - Dušičkový koncert světových hvězd operního nebe

Světoznámá sopranistka Nana Miriani & tenor Paolo Lardizzone vystupují v Praze! Nenechte si ujít dušičkový koncert v kostele sv. Martina ve zdi, kde Vám přednesou známé duchovní melodie.

Program a vstupenky 

Září - říjen 2022 - Mezinárodní festival Arhcaion Kallos

Jedinečný mezinárodní festival hudby vychází z východokřesťanské spirituality. Zamilujte si tradiční lidovou a ortodoxní hudbu. Navštivte koncert současné klasické hudby v prostorách Lichtenštejnského paláce. 

Program a vstupenky 

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Koncerty na Staroměstském náměstí

Nejstarší a nejkrásnější pražské náměstí se může pochlubit zachovalými budovami a památkami, magickou atmosférou a bohatou historií. Dominuje mu kostel Panny Marie před Týnem, jehož krása inspirovala i Walta Disneyho! Barokní kostel sv. Mikuláše Vás oslní nádherným lustrem a mimo pravidelné mše se zde konají i koncerty vážné hudby. Máte rádi jazz? Zajděte si do Agharty, jedinečného jazzclubu hned vedle náměstí. 

Koncertní sály v Praze

Sláva pražských koncertních síní a kostelů se šíří po celém světě. Navštivte i Vy Rudolfinum, kde Antonín Dvořák dirigoval první koncert České filharmonie. Vypravte se za krásou Obecního domu, jehož secesní výzdoba umocní Váš zážitek z hudby. Komorní koncerty v Zrcadlové kapli Klementina jsou vysoce hodnocené pro svou kvalitu. Hudbou je protkaná také Katedrála sv. Klimenta či kostel Nejsv. Salvátora u Karlova mostu. 

Komorní koncerty na Starém Městě

Španělská synagoga patří mezi skvosty pražské architektury. Byla vybudována na místě nejstarší pražské modlitebny zvané Stará škola v maurském slohu. Orientální a zdobivé motivy ve Vás evokují pocity, že jste v cizině a z té záře až oči přechází. Kupte si vstupenku na komorní klasický koncert a prožijte příjemný večer v krásném prostředí za poslechu kvalitní klasické hudby.