Valentýnské koncerty v Praze - program a vstupenky

Večeře při svíčkách s Mozartovou hudbou v překrásném sále Boccaccio, či Valentýnský koncert v jazzclubu Reduta

Je nám líto, pro zvolený výběr jsme nenašli žádnou akci.

Neváhejte si ale vybrat z dalších míst a žánrů ve zvoleném termínu.
Zpět na Domácí stránku.

Červenec - srpen 2022 | Varhanní festival v Katedrále sv. Víta

Zažijte Katedrálu sv. Víta na Pražském hradě znějící hudbou! Mezinárodní varhanní festival se koná od 5. 7. do 2. 8. 2022, na koncertech se představí přední varhaníci současnosti. Magický prostor Katedrály rozezní čtyři a půl tisíce píšťal.

Program a vstupenky 

Srpen - září 2022 | Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost slyšet největší a nejslavnější pražské varhany! Na koncertech Mezinárodního varhanního festivalu v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě pražském své umění představí renomovaní varhanní virtuosové. 

Program a vstupenky

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Povečeřte s Mozartovou hudbou

Jedinečný večer geniální hudby a výjimečné gastronomie Vás čeká v přepychovém Sálu Boccaccio Grandhotelu Bohemia. Mezi třemi chody delikátní večeře při svíčkách vyslechnete okouzlující árie a duety z nejslavnějších Mozartových oper.

Navštivte divadlo a balet 

Představení To nejlepší z Labutího jezera nadchne nejenom milovníky P. I. Čajkovského. Netypický předvalentýnský večer Vám připraví představení divadla Image - The Best of Image, které Vás seznámí s černým divadlem. 

Valentýn s jazzem v Redutě

Užijte si valentýnský speciál v jazzclubu Reduta. Průvodci Vám budou zpěvák s hlasem nepřekonatelným v soulu a gospelu, Lee Andrew Davison, a skvělé Trio Otty Hejnice. S VIP vstupenkami získáte nejlepší místa, welcome drink a jazzový dárek.