Koncerty vážné hudby a jazzu s večeří

Večeře s Mozartovou hudbou v sálu Boccaccio, luxusní café Mozart s klasickou hudbou či jazzem, folklórní večery s vínem U Marčanů

2.11.2022 - Dušičkový koncert světových hvězd operního nebe

Světoznámá sopranistka Nana Miriani & tenor Paolo Lardizzone vystupují v Praze! Nenechte si ujít dušičkový koncert v kostele sv. Martina ve zdi, kde Vám přednesou známé duchovní melodie.

Program a vstupenky 

Září - říjen 2022 - Mezinárodní festival Arhcaion Kallos

Jedinečný mezinárodní festival hudby vychází z východokřesťanské spirituality. Zamilujte si tradiční lidovou a ortodoxní hudbu. Navštivte koncert současné klasické hudby v prostorách Lichtenštejnského paláce. 

Program a vstupenky 

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Večeře s klasickou hudbou

Zasloužíte si rozmazlit. Dopřejte si koncert s večeří při svíčkách v překrásném Sálu Boccaccio! Geniální hudba W. A. Mozarta v brilantním podání našich předních hudebníků v kombinaci s vynikající kuchyní je pohlazením po duši. 

Jazzová plavba s večeří na Jazz Boat

Vyplujte vstříc jazzové noci na Jazz Boat! Čeká Vás báječný živě hraný jazz, prvotřídní večeře a neopakovatelné výhledy na Prahu. Jazz Boat je originálním plovoucím jazzclubem: rádi se sem vrací nejlepší čeští jazzmani a kapely. 

Koncerty v pražských synagogách

Z pohodlí domova nakupte vstupenky na koncerty klasické hudby v prostorách Španělské a Maiselovy synagogy na Starém Městě. Prožijte krásný večer v intimním prostředí za poslechu kvalitní klasické hudby.