Koncerty klasické hudby v Klementinu - program a vstupenky

Koncerty v Zrcadlové kapli, kostele Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta mají vynikající uměleckou úroveň.

Srpen - září 2022 | Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost slyšet největší a nejslavnější pražské varhany! Na koncertech Mezinárodního varhanního festivalu v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě pražském své umění představí renomovaní varhanní virtuosové. 

Program a vstupenky

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Koncerty na Pražském hradě

Bazilika sv. Jiří je nejstarším dochovaným kostelem na Pražském hradě. V současnosti se v Bazilice sv. Jiří konají koncerty klasické hudby. V překrásné reprezentační síni Lobkowiczkého paláce se pořádají komorní koncerty klasické hudby

Lobkowiczký palác dýchá historií

V překrásné reprezentační síni Lobkowiczkého paláce se pořádají komorní koncerty klasické hudby, a sál, vyzdobený freskami ze 17. století, tak znovu ožívá uměním vynikajících hudebníků, včetně členů České filharmonie. 

Varhanní festival v katedrále sv. Víta 

Každoročně během letní sezóny se v katedrále sv. Víta na Pražském hradě koná mezinárodní hudební festival Svatovítské varhanní večery, jedinečná příležitost navštívit koncert v hlavním chrámu země a slyšet unikátní romantické varhany.