Koncerty v Rudolfinu

Online vstupenky na komorní i orchestrální koncerty v Rudolfinu, novorenezanční chloubě Prahy.

Srpen - září 2022 | Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost slyšet největší a nejslavnější pražské varhany! Na koncertech Mezinárodního varhanního festivalu v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě pražském své umění představí renomovaní varhanní virtuosové. 

Program a vstupenky

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Včely v Rudolfinu

Při návštěve Rudolfina si můžete všimnout všudypřítomného motivu včely. Není to zednářský symbol, to Česká spořitelna vtiskla Rudolfinu svou pečeť, znak včely, symbol pilnosti. A členové České filharmonie dovedli symboliku k dokonalosti, když na střechu Rudolfina umístili úly. Rudolfinský med můžete ochutnat při čaji v Café Rudolfinum!

Koncerty klasické hudby 

bazilice sv. Jakuba oceníte hloubku varhanní hudby, v Týnském chrámu nejstarší pražské varhany a skvělé sólisty. Po krásném koncertu u Nejsv. Salvátora se můžete projít po Karlově mostu a vnímat jedinečnou atmosféru Prahy. V kostele sv. Mikuláše na Malé Straně můžete při poslechu hudby obdivovat bohatý barokní interiér. 

Koncerty s luxusní večeří

V luxusním sálu Boccaccio Grandhotelu Bohemia můžete povečeřet s Mozartovou hudbou. V  A folklorní večer U Marčanů s tradiční kuchyní a cimbálovou kapelou je skvělou volbou pro večer s přáteli. V Art Restaurant Mánes můžete prožít jazzový večer s jedinečnou tříchodovou večeří od známého českého šéfkuchaře Jaroslava Zahálky.