Silvestrovské a novoroční koncerty v Praze

Slavnostní koncerty orchestrů, varhany v pražských chrámech, či romantická večeře s živou hudbou

Koncerty v Praze na Silvestra

Poslední dny roku si žádají mimořádné zážitky. Takovým je zcela jistě Silvestrovský koncert ve Smetanově síni Obecního domu. Srdce léčí, duši občerstvuje - hudby není nikdy dost, a Nový rok v Praze je přímo v jejím znamení. Objednávejte vstupenky snadno a pohodlně na www.viamusica.cz. Stačí několik kliknutí a vstupenky ke krásným hudebním zážitkům jsou Vaše.

Koncerty v pražských synagogách

Nakupte vstupenky na koncerty klasické hudby v prostorách historické Španělské a Maiselovy synagogy na Starém Městě. Prožijte krásný večer v intimním prostředí za doprovodu kvalitní klasické hudby. Věděli jste, že je Španělská syngoga považovaná za jednu z nejhezčích synagog střední Evropy? Byla postavena v 19. století a inspirovaná maurským stylem. 

Koncerty klasické hudby v Praze 

Objevte pražské historické skvosty. Navštivte místa, která byste jen tak nenavštívili. V bazilice sv. Jakuba oceníte hloubku varhanní hudby, v Týnském chrámu nejstarší pražské varhany a skvělé sólisty. Po krásném koncertu u Nejsv. Salvátora se můžete projít po Karlově mostu a vnímat jedinečnou atmosféru Prahy. Obdivujte kupoli kostela sv. Mikuláše na Malé Straně.