Vánoční a adventní koncerty v Praze

Vyberte si z nabídky varhanních a orchestrálních koncertů a koled v kostelech a koncertních síních.

Vánoční koncert

Soprán, housle, varhany

V podání operní sopranistky v doprovodu varhan se můžete těšit na slavné Ave Maria F. Schuberta, zazní rovněž skladby pro housle a varhany, na závěr pak tradiční vánoční koledy.

03. prosince | 17:00 (so)
8
Délka: 60 minut
od 400 Kč

Louskáček

Balet P. I. Čajkovského

Nechte se okouzlit magií Vánoc v pohádkovém baletním příběhu dívky Clary a louskáčku, který se promění v prince.

03. prosince | 17:00 (so)
26
Délka: 105 minut
od 750 Kč

6.12.2022: Vánoce na modrých houslích

Dopřejte si dárek v podobě vánočního koncertu, ve kterém zazní Gomezovo Ave Maria. Zvuk houslí pod rukama Pavla Šporcla bude jistě magický. Doprovázet bude sopranistku Janu Šrejmu Kačírkovou. 

Program a vstupenky

Vánoční koncerty v Praze

Oslavte svátky vánoční krásnou hudbou! Vynikající hudebníci pro Vás hrají ve Smetanově síni Obecního domu. Nechte se okouzlit pohádkovým baletním příběhem Louskáček v divadle Hybernia. Vánoce bez Tří oříšků pro Popelku si nedokážeme představit. Přijďte na pohádku s koncertem ve Smetanově síni. 

Slavnostní vánoční hudba

Na koncertu Svatojakubské Vánoce uslyšíte nejslavnější pražské varhany. Kouzelná Rybovka Matěje Formana v kostele sv. Šimona a Judy potěší dospělé i děti. Vánoční koncert v kostele sv. Martina ve zdi Vás naladí na Advent. Zastavte se v tom vánočním shonu a vypněte s povznášející hudbou. 

Povečeřte s hudbou v centru Prahy

Dovolte si luxusní zážitek a oslavte s blízkými čas Adventu a Vánoc Slavnostní vánoční večeří s Mozartem v překrásném Sálu Boccaccio Grandhotelu Bohemia, kde prožijete večer plný geniální hudby, kouzelných okamžiků a výjimečné gastronomie. Krásné prožití Vánoc s hudbou Vám přeje Via Musica.