Varhanní koncerty v Praze - program a vstupenky

Varhany v kostelích i ve Smetanově síni Obecního domu, v bazilice sv. Jakuba, v kostele sv. Salvátora v Klementinu

Vánoční koncert

Soprán, housle, varhany

V podání operní sopranistky v doprovodu varhan se můžete těšit na slavné Ave Maria F. Schuberta, zazní rovněž skladby pro housle a varhany, na závěr pak tradiční vánoční koledy.

03. prosince | 17:00 (so)
8
Délka: 60 minut
od 400 Kč

6.12.2022: Vánoce na modrých houslích

Dopřejte si dárek v podobě vánočního koncertu, ve kterém zazní Gomezovo Ave Maria. Zvuk houslí pod rukama Pavla Šporcla bude jistě magický. Doprovázet bude sopranistku Janu Šrejmu Kačírkovou. 

Program a vstupenky

Nejlepší pražské varhanní koncerty 

Bazilika sv. Jakuba s nejslavnějšími varhanami, Týnský chrám u Staroměstského náměstí, kostel sv. Františka u Karlova mostu, kostel Nejsv. Salvátora v Klementinu, ale i Smetanova síň Obecního domu. Tam všude můžete vyrazit za krásou varhanní hudby.

Černé divadlo v Praze

Je škoda, že na představení černého divadla chodí převážně cizinci. Věděli jste, že Černé divadlo Jiřího Srnce je světový unikát? Neotřelé a vtipné scénky pobaví malé i dospělé! Černé divadlo Image nás nadchlo vysokou úrovní pantonimy. 

Jazzové večery

Jména jako Adam Tvrdý, Jiří Stivín nebo Libor Šmoldas by Vás neměla nechat chladnými! Jazzové večery v pražských jazzclubech patří mezi naše nejoblíbenější. Od jazzových standardů, moderního jazzu po funky večery, neváhejte a vyražte!