Varhanní koncerty v Praze - program a vstupenky

Varhany v kostelích i ve Smetanově síni Obecního domu, v bazilice sv. Jakuba, v kostele sv. Salvátora v Klementinu

Srpen - září 2022 | Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost slyšet největší a nejslavnější pražské varhany! Na koncertech Mezinárodního varhanního festivalu v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě pražském své umění představí renomovaní varhanní virtuosové. 

Program a vstupenky

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Nejlepší pražské varhanní koncerty 

Bazilika sv. Jakuba s nejslavnějšími varhanami, Týnský chrám u Staroměstského náměstí, kostel sv. Františka u Karlova mostu, kostel Nejsv. Salvátora v Klementinu, ale i Smetanova síň Obecního domu. Tam všude můžete vyrazit za krásou varhanní hudby.

Černé divadlo v Praze

Je škoda, že na představení černého divadla chodí převážně cizinci. Věděli jste, že Černé divadlo Jiřího Srnce je světový unikát? Neotřelé a vtipné scénky pobaví malé i dospělé! Černé divadlo Image nás nadchlo vysokou úrovní pantonimy. 

Jazzové večery

Jména jako Adam Tvrdý, Jiří Stivín nebo Libor Šmoldas by Vás neměla nechat chladnými! Jazzové večery v pražských jazzclubech patří mezi naše nejoblíbenější. Od jazzových standardů, moderního jazzu po funky večery, neváhejte a vyražte!