Velikonoční koncerty v Praze - program a vstupenky

Oslavte Velikonoce krásnou hudbou. Klasické koncerty v chrámu sv. Mikuláše, Zrcadlové kapli Klementina, u sv. Jakuba, v sálech Obecního domu.

Je nám líto, pro zvolený výběr jsme nenašli žádnou akci.

Neváhejte si ale vybrat z dalších míst a žánrů ve zvoleném termínu.
Zpět na Domácí stránku.

Červenec - srpen 2022 | Varhanní festival v Katedrále sv. Víta

Zažijte Katedrálu sv. Víta na Pražském hradě znějící hudbou! Mezinárodní varhanní festival se koná od 5. 7. do 2. 8. 2022, na koncertech se představí přední varhaníci současnosti. Magický prostor Katedrály rozezní čtyři a půl tisíce píšťal.

Program a vstupenky 

Srpen - září 2022 | Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost slyšet největší a nejslavnější pražské varhany! Na koncertech Mezinárodního varhanního festivalu v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě pražském své umění představí renomovaní varhanní virtuosové. 

Program a vstupenky

Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

Mezinárodní festival Prague Proms letos přivítá Jeremy Scott Winstona, Morgane Ji nebo Mnozil Brass. Čekají Vás nezapomenutelné večery! Skvělý zážitek slibuje i Dvořákova "Novosvětská" ve Smetanově síni Obecního domu. 

Program a vstupenky 

Koncerty v čase Velikonoc

Bije Vaše srdce pro varhanní hudbu? Nechte se učarovat největšími varhany v Praze v kostele sv. Jakuba. Ve Smetanově síni Obecního domu provede Symfonický orchestr hl. m. Prahy se sólisty strhující Dvořákovu Stabat Mater. 

Komorní koncerty klasické hudby

Zrcadlová kaple Klementina jako by byla stvořena pro komorní hudbu. Profesionální ansámbly, které zde vystupují, mají skvělou úroveň. Španělská synagoga osloví nejenom svým interiérem, ale i vynikajícím hudebním programem. 

Večeře s Mozartem v Sálu Boccaccio

Milovníky dobrého jídla a Mozartovy hudby jistě osloví unikátní Večeře s Mozartem. Dopřejte si tři chody honosné večeře, zaposlouchejte se do hlasů renomovaných předních sólistů a prožijte večer plný lásky k hudbě.