Atrium Žižkov

Čajkovského 12, Praha 3

Koncertní sál

Zobrazit detail
Adresa:Čajkovského 12, Praha 3
Kapacita:100
Vytápění:Ano
Bezbariérový vstup:Ano

Příspěvková organizace Za Trojku v Atriu na Žižkově přináší svým návštěvníkům celoročně pestrý a kvalitní kulturní program

V jedinečné barokní kapli, která má kapacitu až 120 míst, účinkují nejvýznamnější soudobí hudebníci; kromě koncertních vystoupení zde můžete vidět i např. umělecké filmové premiéry apod.

Výstavní síň v měsíčních cyklech poskytuje to nejlepší z mladého výtvarného umění. Princip vernisáží výstav je založen na rovnocenném propojení s koncerty hudby mladých progresivních umělců, která vždy koresponduje se stylem výtvarného pojetí.

Do Atria můžete přijít za kvalitním uměním či jen tak posedět v zahradě. Najdete zde i fungující kavárnu.

Kudy tam?

  • Spojení městskou hromadnou dopravou:
    metro A (zelená linka) - stanice Jiřího z Poděbrad
    tram 5, 9, 15, 26 - zastávka Lipanská
  • Nejbližší parkování:
    Flora Garages, Vinohradská 1755/116

Nadcházející akce

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2020

Svatojakubské Audite Organum uvádí nádherné koncerty nejslavnějších varhan v Praze (a druhých největších v České republice). V rámci 25. ročníku mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba se představí přední čeští i zahraniční varhaníci.

Varhanní hudba v pražských kostelech

Varhanní hudba v pražských kostelech - Náhled

Koncerty duchovní, varhanní a klasické hudby. Zážitek z krásné hudby v interpretaci renomovaných zpěváků a instrumentalistů většinou v doprovodu varhan bude ještě umocněn oslňující architekturou a výzdobou kostelních interiérů.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější