Jazz & Cocktail Club U Staré paní

Michalská 9, Praha 1

Jazzový klub

Zobrazit detail
Adresa:Michalská 9, Praha 1
Kapacita:60
Vytápění:Ano
Bezbariérový vstup:Ne

Jazz & Cocktail Club U Staré paní nabízí živé jazzové koncerty a nejlepší výběr whisky a rumu v Praze

Moderní a stylový pražský jazzový klub se nachází pár minut od Staroměstského náměstí. Nedávno rekonstruovaný klub vám nabízí současný design a svěží atmosféru. Zažijte příjemný večer s živou jazzovou i experimentální hudbou!
V programu naleznete vystoupení mladých českých jazzmenů i stálých jazzových hvězd na české jazzové scéně. Kromě koncertů máte jedinečnou příležitost ochutnat prémiový výběr světových jedniček v oblasti whisky a rumu. Menu dále obsahuje tapas, skvělé české pivo, pestrou selekci alkoholických i nealkoholických koktejlů a pečlivě vybrané francouzské víno z malých vinic za velmi výhodné ceny.

Naše zkušenost:

Klub jsme navštívili v květnu 2018. Má skvělou akustiku, je dostatečně prostorný, zároveň navozuje intimní atmosféru. Během koncertu nás obsluhoval příjemný personál. Velmi nás zaujal široký výběr nápojů (ochutnali jsme bohužel jen víno. Příště!). Po vystoupení doporučujeme procházku po Staroměstském náměstí. Noční osvětlení kostela Panny Marie před Týnem je dechberoucí. 

Kudy tam?


* Spojení městskou hromadnou dopravou:
metro A (zelená linka) - stanice Staroměstská, metro B (žlutá linka) - stanice Národní třída
tramvaje 2, 9, 18, 22, 23 - zastávka Národní třída

* Nejbližší parkování:
parkování v obchodních domech Kotva nebo Palládium, Praha 1

Nadcházející akce

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2020

Svatojakubské Audite Organum uvádí nádherné koncerty nejslavnějších varhan v Praze (a druhých největších v České republice). V rámci 25. ročníku mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba se představí přední čeští i zahraniční varhaníci.

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu - Náhled

Červen-Srpen 2020

Letní koncerty, na nichž vystupují členové České filharmonie, jsou alternativou zatím neuskutečnitelných orchestrálních vystoupení. Programy jsou sestaveny tak, aby si vybrali nároční posluchači i milovníci známých melodií.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější