Jazzboat

Nábřeží Na Františku, Praha 1, Pier / Molo 18

Jazzový klub

Zobrazit detail
Adresa:Nábřeží Na Františku, Praha 1, Pier / Molo 18
Kapacita:40
Vytápění:Ano
Bezbariérový vstup:Ne
Recenze: (56)

Na palubě Jazz Boat prožijete tu nejpoutavější návštěvu jazzového klubu, jakou si umíte představit

Na pražských nábřežích se rozsvěcí lucerny, Vy plujete na lodi v jejich záři, posloucháte báječný jazz, vychutnáváte si delikátní večeři... také rádi sníte? Na Jazz Boat se Váš sen vyplní. Při romantické večerní plavbě po Vltavě uvidíte krásně osvětlené pražské památky, užijete si skvělý živě hraný jazz, a zážitek můžete dovést k dokonalosti luxusní večeří.

Jazz Boat je originálním plovoucím jazzclubem: rádi se sem vrací nejlepší čeští jazzmani a kapely, jejichž improvizacím dává vyniknout skvělé ozvučení. Každý večer se na Jazz Boat hraje jiný žánr, z programového menu tak můžete vybírat od tradičního jazzu či dixielandu po latin jazz, blues a funk. Jazz Boat je léty ověřená kvalita.

A aby byl Váš večer opravdu nezapomenutelný, dopřejte si romantickou večeři na lodi. Milý personál Vám nabídne výběr à la carte, nebo si pochutnejte přímo na luxusním tříchodovém menu. K dispozici je Vám samozřejmě rovněž dobře zásobený bar. A teď již vzhůru na jazzovou plavbu večerní Prahou!

Naše zkušenost:

S radostí doporučujeme plavbu na Jazz Boat všem, kteří ocení ten nejlepší jazz, chutné jídlo, skvělý servis a fantastické výhledy na večerní Prahu. Skutečně se město ukazuje z jiné, neobvyklé perspektivy. Moc se nám líbila intimní atmosféra a pocit, že jsme v jazzovém klubu a zároveň na řece...

 • Výlet s koncertem na palubě Jazz Boat trvá 2, 5 hod. 

Kudy tam?

 • Spojení městskou hromadnou dopravou:
  metro B (žlutá linka) - stanice Náměstí republiky
  tram 6, 8, 15, 23, 26 - zastávka Dlouhá třída
 • Nejbližší parkování:
  Hotel InterContinental Praha, Náměstí Curieových 43/5, Praha 1
  Parking Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha 1

Loď kotví u mola č. 18 na Přístavišti na Františku, které se nachází na Dvořákově nábřeží u Štefánikova mostu.

Nadcházející akce