MeetFactory

Ke Sklárně 3213/15, Praha 5

Klub, restaurace, galerie

Zobrazit detail
Adresa:Ke Sklárně 3213/15, Praha 5
Kapacita:200
Vytápění:Ano
Bezbariérový vstup:Ano

MeetFactory je neziskové mezinárodní centrum současného umění založené v roce 2001 umělcem Davidem Černým

MeetFactory si dává za cíl iniciovat dialog mezi jednotlivými žánry a zpřístupnění dění na současné umělecké scéně nejširší veřejnosti. Podporuje originální projekty v oblasti výtvarného umění, divadla a hudby, stejně jako interdisciplinární a experimentální platformy, a vytváří otevřený prostor pro živé umění, kde se setkávají umělci s návštěvníky, ale také se zástupci různých, nejen uměleckých, oborů a generací.

Program MeetFactory utvářejí čtyři dramaturgické linie - hudba, galerie, divadlo a program rezidenčních pobytů pro umělce. Hudební program prezentuje zejména mezinárodní nezávislou hudební scénu. V koncerntím sále vybaveném high-end zvukovým zařízením se koná šest až osm akcí měsíčně. 

Jak tam?

 • Spojení městskou hromadnou dopravou:
  Zastávka "Lihovar"
  tram: 12, 14, 20
  bus: 121, 129, 196, 197, 198, 241, 243, 246, 248, 253
  metro: Smíchovské nádraží (žlutá linka B)
  noční spojení: tram 54, bus 501, 507
  Z tramvajové zastávky pokračujte pěšky ve směru jízdy směrem k Barrandovu. Přejděte most a při první příležitosti zabočte doprava. Dojdete přímo k MeetFactory. Celkový čas asi 4 min. pěšky od tram.
 • Parkování:
  přímo u MeetFactory

 

 

 

Nadcházející akce

Mezinárodní festival České doteky hudby 2021

Mezinárodní festival České doteky hudby 2021 - Náhled

Září 2021

Festival České doteky hudby uvádí vrcholná díla orchestrální i komorní hudby v mimořádně historicky hodnotných sálech, důraz je kladen na propojení hudby s výjimečnou architekturou. Vychutnejte si orchestrální díla i atraktivní komorní koncerty v provedení předních umělců.

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2021

Po dlouhém půstu si dopřejte hudební hostinu, koncerty Mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba. Uslyšíme díla J. S. Bacha, C. Francka a dalších. Špičkoví varhaníci z USA, Belgie, Francie, Německa i České Republiky rozezní nejslavnější a největší varhany v Praze.

Mezinárodní festival Dvořákova Praha

Mezinárodní festival Dvořákova Praha - Náhled

Září 2021

Série koncertů představuje díla Antonína Dvořáka a jeho současníků v interpretaci hvězd jako jsou Vídeňští filharmonikové, orchestr milánské La Scaly, Česká filharmonie, András Schiff a další. Koncerty se konají ve Dvořákově síni Rudolfina a dalších atraktivních sálech.

Vzdělávací programy České filharmonie

Vzdělávací programy České filharmonie - Náhled

Koncerty a workshopy pro zvídavé děti a jejich neméně zvídavé rodiče, pro teenagery i dospělé. Přijďte do Rudolfina strávit čas s členy České filharmonie a zažijte radost z hudby a hudebního tvoření.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2021

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Hidden Secrets - Náhled

Hidden Secrets

20. května 2021 | 10:00 (čt)

Old Town Square and Jewish Quarter

Nejprodávanější