Mercedes Forum

Daimlerova 2296/2, Praha 4 - Chodov

Koncertní sál

Zobrazit detail
Adresa:Daimlerova 2296/2, Praha 4 - Chodov
Kapacita:360
Vytápění:Ano
Bezbariérový vstup:Ano

Víceúčelový prostor, který vznikl úpravou showroomu Mercedes Benz, hostí špičkové kulturní a společenské akce,

jako jsou koncerty festivalů Prague Proms či Pražské jaro, různá odborná sympozia atd. V Mercedes Foru již vystupovaly osobnosti jako Freddy Cole, Karel Gott, Josef Suk, Lucie Bílá, Jiří Korn, bratři Ebenové, Jitka Hosprová, Dan Bárta, Michal Pavlíček, Monika Načeva, Ondřej Havelka & Melody Makers, Olympic, Pražský výběr a mnoho dalších.

Kudy tam?

* Spojení městskou hromadnou dopravou:
a) metro C (červená linka) - stanice Chodov
- poté busem č. 115 na zastávku Chodovec
b) metro C (červená linka) - stanice Háje
- poté busem č. 125, 136, 170, 213 na zastávku Chodovec
* Nejbližší parkování:
přímo u budovy

Nadcházející akce

Vzdělávací programy České filharmonie

Vzdělávací programy České filharmonie - Náhled

Koncerty a workshopy pro zvídavé děti a jejich neméně zvídavé rodiče, pro teenagery i dospělé. Přijďte do Rudolfina strávit čas s členy České filharmonie a zažijte radost z hudby a hudebního tvoření.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Představení černého divadla v Praze

Představení černého divadla v Praze - Náhled

Poetika černého divadla okouzluje děti i dospělé. Nenechte si ujít představení černých divadel v Praze. Světelné efekty, profesionální taneční výkony, podívaná plná kouzel, která nadchne Vás i Vaše děti!

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2021

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Varhanní hudba v pražských kostelech

Varhanní hudba v pražských kostelech - Náhled

Koncerty duchovní, varhanní a klasické hudby. Zážitek z krásné hudby v interpretaci renomovaných zpěváků a instrumentalistů většinou v doprovodu varhan bude ještě umocněn oslňující architekturou a výzdobou kostelních interiérů.

Mezinárodní festival České doteky hudby

Mezinárodní festival České doteky hudby - Náhled

Festival České doteky hudby uvádí vrcholná díla orchestrální i komorní hudby v mimořádně historicky hodnotných sálech, důraz je kladen na propojení hudby s výjimečnou architekturou. Vychutnejte si orchestrální díla i atraktivní komorní koncerty v provedení předních umělců.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Nejprodávanější