The Loop Jazz Club

Weilova 1144/2, Praha 10 - Hostivař

Jazzový klub

Zobrazit detail
Adresa:Weilova 1144/2, Praha 10 - Hostivař
Kapacita:80
Vytápění:Ano
Bezbariérový vstup:Ne
Recenze: (1)

Moderní jazzový klub v sídle Českého národního symfonického orchestru

Pohyblivý jazzový klub se z prostor Občanské plovárny, kde hostil domácí i světové jazzmany, přesunul do objektu hostivařských studií ČNSO.

Studia Českého národního symfonického orchestru v Hostivaři jsou v provozu již od roku 2002, kdy společenský sál Vodních staveb změnil účel a stalo se z něj Studio Gallery. Toto studio navštívily mnohé osobnosti: Quentin Tarantino, Lalo Schifrin, James Howard Newton, Ennio Morricone Luis Bacalov, Brian de Palma, Giuseppe Tornatore, Brian May a řada skvělých jazzmanů,  jako Chick Corea, Randy Brecker, Bobby Shew, Joe Lovano, John Abercrombie, Eric Marienthal, Wynton i Branford Marsalisové, Marcus Miller, Vince Mendoza, Dee Dee Bridgewater, Dianne Reeves, Natalie Cole, John Pizzarelli, Gordon Goodwin a další.

Ve spodní části budovy čekal trpělivě na příležitost kinosál se skvělým, zachovalým designem osmdesátých let. Během jara 2019 se tento prostor proměnil ve stylový jazzový klub, nabízející vynikající akustiku a jedinečnou atmosféru. Napojení na kontrolní režii umožňuje živé nahrávky koncertů, stylový bar zalitý optimistickými barvami konce dvacátého století nabízí širokou škálu nápojů. The Loop Jazz Club ožívá znovu, tentokrát v "domovském" prostoru Studia ČNSO.

Kudy tam?

  • Spojení městskou hromadnou dopravou:
    tram 26 - Nádraží Hostivař 
    bus 125, 154, 183, 911 - Nádraží Hostivař 
  • Parkování:
    před klubem

Nadcházející akce

Jazz Drink - Náhled

Jazz Drink

Prague Proms Festival 2024

20. září 2024 | 20:00 (pá)