Festival České doteky hudby - program a vstupenky

Renomovaný festival zve k hudebním zážitkům v mimořádně krásných sálech. Orchestrální díla i atraktivní komorní koncerty v provedení předních umělců.

Duchovní koncert pro naději

Festival České doteky hudby

Mše D dur „Lužanská“ A. Dvořáka zazní v podání vynikajících umělců. Večer je věnován všem, kteří nás s boží pomocí v těžkých časech ochraňovali a také těm, kteří nás opustili.

17. prosince | 19:00 (čt)
Délka: 100 minut
od 350 Kč

Smetana Trio & Wenzel Grund

Festival České doteky hudby

Smetanovo trio a Wenzel Grund ve velkém komorním nokturnu v nádherné akustice staletých novoměstských radničních zdí!

20. prosince | 15:00 (ne)
Délka: 100 minut
od 350 Kč

Zuzana Lapčíková

Festival České doteky hudby

Krásný čas plný očekávání je jako stvořený pro společný projekt " Písně Adventu a Vánoc z Moravy" zpěvačky Z. Lapčíkové a klavíristy Emila Viklického.

20. prosince | 19:00 (ne)
Délka: 100 minut
od 500 Kč

Mezinárodní hudební festival 

Festival České doteky hudby patří mezi přední festivaly klasické hudby u nás. Vrcholná díla orchestrální i komorní hudby jsou prováděna v mimořádně historicky hodnotných sálech, důraz je kladen na propojení hudby s výjimečnou architekturou.

Velké orchestrální koncerty

Nechte se oslnit povznášející Lužanskou mší Antonína Dvořáka, pronikněte do krásy díla Ludwiga van Beethovena, obdivujte jemné tóny harfy, užijte si nejznámější árie z opery Carmen. Festival České doteky hudby Vám přináší jedinečné hudební zážitky.

Komorně "od Bittové po Beethovena"

Letošní ročník Festivalu České doteky hudby je přímo nabitý zajímavými komornějšími koncerty. Iva Bittová a Mucha QuartetSmetana Trio & Wenzel GrundZuzana LapčíkováBeethoven klavírní a violoncellový a mnoho dalších.

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu - Náhled

Podzim 2020

Komorní koncerty, na nichž vystupují členové České filharmonie, jsou příjemnou alternativou orchestrálních vystoupení. Programy jsou sestaveny tak, aby si vybrali nároční posluchači i milovníci známých melodií.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Představení černého divadla v Praze

Představení černého divadla v Praze - Náhled

Poetika černého divadla okouzluje děti i dospělé. Nenechte si ujít představení černých divadel v Praze. Světelné efekty, profesionální taneční výkony, podívaná plná kouzel, která nadchne Vás i Vaše děti!

Novoroční koncerty v Praze

Novoroční koncerty v Praze - Náhled

Vstupte do roku 2021 s hudbou! Slavnostní koncerty orchestrů, komorní koncerty, varhany v pražských chrámech, či romantická večeře s živou hudbou pro Vaše jedinečné zážitky.

Varhanní hudba v pražských kostelech

Varhanní hudba v pražských kostelech - Náhled

Koncerty duchovní, varhanní a klasické hudby. Zážitek z krásné hudby v interpretaci renomovaných zpěváků a instrumentalistů většinou v doprovodu varhan bude ještě umocněn oslňující architekturou a výzdobou kostelních interiérů.

Mezinárodní festival České doteky hudby

Mezinárodní festival České doteky hudby - Náhled

Festival České doteky hudby uvádí vrcholná díla orchestrální i komorní hudby v mimořádně historicky hodnotných sálech, důraz je kladen na propojení hudby s výjimečnou architekturou. Vychutnejte si orchestrální díla i atraktivní komorní koncerty v provedení předních umělců.

Festival Dny Bohuslava Martinů 2020

Festival Dny Bohuslava Martinů 2020 - Náhled

Již tradičně představí Festival Dny Bohuslava Martinů díla B. Martinů společně s tvorbou jeho vrstevníků i nástupců. Kromě českých intepretů se zúčastní též hudebníci Francie, USA a Švýcarska, zemí, v nichž Martinů prožil část svého života.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější