Mezinárodní varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Nejslavnější a největší pražské varhany, krásná hudba, špičkoví interpreti.

25. Mezinárodní varhanní festival

Všechno ke cti a slávě Boží

Vyslechněte díla J. S. Bacha, J. Ropka, F. Liszta a dalších v podání předního varhaníka Přemysla Kšici. Jedinečný koncert nejslavnějších pražských varhan.

13. srpna | 19:00 (čt)
Délka: 60 minut
od 380 Kč

25. Mezinárodní varhanní festival

Hlas rodné Rusi

Laureátka několika mezinárodních varhanních soutěží Natalia Uzhvi hraje skladby G. A. Mušela, J. S. Bacha, H. Distlera a dalších. Poslechněte si největší varhany v Praze.

20. srpna | 19:00 (čt)
Délka: 60 minut
od 380 Kč

Mezinárodní varhanní festival

V průběhu let si varhanní festival v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě získal světové uznání. V Praze se setkávají a hrají špičkoví varhaníci a milovníci hudby z celého světa.

Bazilika sv. Jakuba na Starém Městě

je součástí kláštera minoritů v Praze, barokní umělecká pokladnice a důležité duchovní centrum. Jeden z největších pražských kostelů se nachází jen kousek pěšky od Staroměstského náměstí.

Velké svatojakubské varhany

z 18. století jsou jedinečnou ukázkou varhanářského umění. Současný nástroj má 4 manuály, 91 znějících rejstříků a 8 277 píšťal a patří k největším v Čechách.

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2020

Svatojakubské Audite Organum uvádí nádherné koncerty nejslavnějších varhan v Praze (a druhých největších v České republice). V rámci 25. ročníku mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba se představí přední čeští i zahraniční varhaníci.

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu - Náhled

Červen-Srpen 2020

Letní koncerty, na nichž vystupují členové České filharmonie, jsou alternativou zatím neuskutečnitelných orchestrálních vystoupení. Programy jsou sestaveny tak, aby si vybrali nároční posluchači i milovníci známých melodií.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější