Mezinárodní varhanní festival v bazilice sv. Jakuba: program a vstupenky

Špičkoví čeští a zahraniční varhaníci hrají na nejslavnější a největší pražské varhany v bazilice sv. Jakuba v Praze.

Mezinárodní varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

V průběhu let si varhanní festival v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě získal světové uznání. V Praze se setkávají a hrají špičkoví varhaníci a milovníci hudby z celého světa. Bazilika sv. Jakuba na Starém Městě je součástí kláštera minoritů v Praze, barokní umělecká pokladnice a důležité duchovní centrum. Jeden z největších pražských kostelů se nachází jen kousek pěšky od Staroměstského náměstí.

Komorní koncerty ve Španělské synagoze

Španělská synagoga patří mezi skvosty pražské architektury. Byla vybudována na místě nejstarší pražské modlitebny zvané Stará škola v maurském slohu. Uvnitř synagogy naleznete orientální a zdobivé motivy, které ve Vás evokují pocity, že jste kdesi daleko na Východě... Kupte si vstupenku na komorní klasický koncert a prožijte příjemný večer v krásném prostředí za poslechu kvalitní klasické hudby. 

Mozartova jedinečná hudba v Sálu Boccaccio

U Náměstí Republiky se schovává poklad, který není českým klientům moc známý, což je škoda... Dopřejte si koncert s večeří při svíčkách v překrásném Sálu Boccaccio a nasajte atmosféru 1. republiky. Čeká Vás nejenom geniální hudba W. A. Mozarta v brilantním podání našich předních hudebníků, ale také vynikající kuchyně, lahodné víno či pivo a milá obsluha. Vřele doporučujeme.