Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu

Členové našeho nejprestižnějšího orchestru, České filharmonie, vám v krásném prostředí Rudolfina přináší to nejlepší z klasické hudby.

Špičkoví čeští hudebníci

Komorní hudba je příjemným zpestřením v profesním životě orchestrálního hudebníka, a přesně proto vznikly komorní soubory České filharmonie, které vám v Rudolfinu přináší to nejlepší z českého a světového repertoáru od baroka po 20. století.

Perly klasické hudby

Užijte si špičkové provedení kompozic z různých stylových období klasické hudby. Komorní koncert členů České filharmonie v Rudolfinu. Můžete se těšit na špičkové provedení kompozic z různých stylových období klasické hudby.

Dokonalá akustika v Rudolfinu

Josefu Zítkovi a Josefu Schulzovi se v podobě Rudolfina podařilo vytvořit nadčasový projekt, kombinující koncertní sály, galerie a kavárnu. Hlavní Dvořákova síň Rudolfina i komorní Sukova síň jsou vyhlášené svou vynikající akustikou.

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2020

Svatojakubské Audite Organum uvádí nádherné koncerty nejslavnějších varhan v Praze (a druhých největších v České republice). V rámci 25. ročníku mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba se představí přední čeští i zahraniční varhaníci.

Varhanní hudba v pražských kostelech

Varhanní hudba v pražských kostelech - Náhled

Koncerty duchovní, varhanní a klasické hudby. Zážitek z krásné hudby v interpretaci renomovaných zpěváků a instrumentalistů většinou v doprovodu varhan bude ještě umocněn oslňující architekturou a výzdobou kostelních interiérů.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější