Mezinárodní varhanní festival v Katedrále sv. Víta na Pražském hradě - program a vstupenky

Zažijte Katedrálu sv. Víta naplněnou hudbou. Vynikající varhaníci rozezní unikátní Mölzerovy varhany.

Jedinečné varhanní koncerty v Katedrále sv. Víta

Letos již třináctý ročník mezinárodního varhanního festivalu v Katedrále sv. Víta na Pražském hradě je koncipován jako nekomerční aktivita pro širokou veřejnost a podporuje projekt na vybudování nových katedrálních varhan. Festival nabízí jedinečnou příležitost slyšet romantické Mölzerovy varhany. Magický prostor katedrály rozezní čtyři a půl tisíce píšťal. Tyto varhany lze tedy slyšet jen zřídkakdy.

Mezinárodní varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

V průběhu let si varhanní festival v bazilice sv. Jakuba na Starém Městě získal světové uznání. V Praze se setkávají a hrají špičkoví varhaníci a milovníci hudby z celého světa. Bazilika sv. Jakuba na Starém Městě je součástí kláštera minoritů v Praze, barokní umělecká pokladnice a důležité duchovní centrum. Jeden z největších pražských kostelů se nachází nedaleko od Staroměstského náměstí.

Tóny Mozartovy hudby v překrásném prvorepublikovém sálu

Věděli jste, že se u Náměstí Republiky schovává poklad? Dopřejte si koncert s večeří při svíčkách v oslňujícím Sálu Boccaccio, který zná jen málo lidí... Čeká Vás geniální hudba W. A. Mozarta v brilantním podání našich předních hudebníků a vynikající večeře inspirovaná česko-rakouskou kuchyní. Večeře s Mozartem sklízí úspěchy a my ji velmi rádi doporučujeme.