Mezinárodní festival Dvořákova Praha 2021

Díla Antonína Dvořáka, jeho žáků, přátel a pokračovatelů, ve špičkové interpretaci. Hvězdy klasické hudby ve Dvořákově a Sukově síni Rudolfina.

Festival s atraktivním programem

Hlavní myšlenkou mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha je propagace dobrého jména české kultury prostřednictvím díla Antonína Dvořáka, jeho současníků a žáků. Dvořákova Praha dnes patří mezi divácky nejnavštěvovanější festivaly svého druhu v České republice. 

Špičková interpretační kvalita

Na pódiích Dvořákovy Prahy se setkávají hvězdní sólisté, dirigenti, mezinárodně uznávané orchestry a komorní soubory. Koncerty se konají ve Dvořákově síni (kde Antonín Dvořák dirigoval první vystoupení České filharmonie) a v Sukově síni Rudolfina.

Slavná jména v Rudolfinu

Letošní ročník festivalu je přímo nabitý zvučnými jmény. Můžeme se těšit na hvězdy jako je Sir András Schiff, Boris Giltburg, orchestry Wiener Philharmoniker, Česká filharmonie, Filarmonica della Scala, Symfonický orchestr hl. m. Prahy a mnohé další.

Mezinárodní festival České doteky hudby 2021

Mezinárodní festival České doteky hudby 2021 - Náhled

Září 2021

Festival České doteky hudby uvádí vrcholná díla orchestrální i komorní hudby v mimořádně historicky hodnotných sálech, důraz je kladen na propojení hudby s výjimečnou architekturou. Vychutnejte si orchestrální díla i atraktivní komorní koncerty v provedení předních umělců.

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2021

Po dlouhém půstu si dopřejte hudební hostinu, koncerty Mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba. Uslyšíme díla J. S. Bacha, C. Francka a dalších. Špičkoví varhaníci z USA, Belgie, Francie, Německa i České Republiky rozezní nejslavnější a největší varhany v Praze.

Mezinárodní festival Dvořákova Praha

Mezinárodní festival Dvořákova Praha - Náhled

Září 2021

Série koncertů představuje díla Antonína Dvořáka a jeho současníků v interpretaci hvězd jako jsou Vídeňští filharmonikové, orchestr milánské La Scaly, Česká filharmonie, András Schiff a další. Koncerty se konají ve Dvořákově síni Rudolfina a dalších atraktivních sálech.

Vzdělávací programy České filharmonie

Vzdělávací programy České filharmonie - Náhled

Koncerty a workshopy pro zvídavé děti a jejich neméně zvídavé rodiče, pro teenagery i dospělé. Přijďte do Rudolfina strávit čas s členy České filharmonie a zažijte radost z hudby a hudebního tvoření.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve Smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2021

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Hidden Secrets - Náhled

Hidden Secrets

19. května 2021 | 10:00 (st)

Old Town Square and Jewish Quarter

Nejprodávanější