Mezinárodní festival Dvořákova Praha 2020

Díla Antonína Dvořáka, jeho žáků, přátel a pokračovatelů, ve špičkové interpretaci. Hvězdy klasické hudby ve Dvořákově a Sukově síni Rudolfina.

Ivo Kahánek

Dvořákova Praha 2020

Klavírní virtuos Ivo Kahánek, čerstvě ověnčený Cenou BBC Music Magazine za nahrávku Dvořákova Klavírního koncertu, dnes vystoupí ve Dvořákově síni Rudolfina.

06. září | 20:00 (ne)
Délka: 120 minut
od 490 Kč

Duo Ardašev

Dvořákova Praha 2020

Vynikající klavírní Duo Ardašev provede Slovanské tance A. Dvořáka v původní verzi pro čtyřruční klavír

08. září | 20:00 (út)
Délka: 90 minut
od 490 Kč

Česká filharmonie

Dvořákova Praha 2020

Česká filharmonie pod vedením Jakuba Hrůši hraje Symfonii č. 1 J. Suka a klavírní virtuos Martin Kasík zazáří v Beethovenově koncertu.

10. září | 20:00 (čt)
Délka: 100 minut
od 790 Kč

Oblíbený festival

Hlavní myšlenkou mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha je propagace dobrého jména české kultury prostřednictvím díla Antonína Dvořáka, jeho současníků a žáků. Dvořákova Praha dnes patří mezi divácky nejnavštěvovanější festivaly svého druhu v České republice. 

Špičková interpretační kvalita

Na pódiích Dvořákovy Prahy se setkávají hvězdní sólisté, dirigenti, mezinárodně uznávané orchestry a komorní soubory. Koncerty se konají ve Dvořákově síni (kde Antonín Dvořák dirigoval první vystoupení České filharmonie) a v Sukově síni Rudolfina.

Nenechte si ujít

Letošní ročník festivalu je přímo nabitý zvučnými jmény. Můžeme se těšit na hvězdné sólisty jako je Ivo Kahánek, Josef Špaček nebo Duo Ardašev, či orchestry Česká filharmonie, PKF - Prague Philharmonia, Collegium 1704 a mnohé další.

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2020

Svatojakubské Audite Organum uvádí nádherné koncerty nejslavnějších varhan v Praze (a druhých největších v České republice). V rámci 25. ročníku mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba se představí přední čeští i zahraniční varhaníci.

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu

Komorní koncerty České filharmonie v Rudolfinu - Náhled

Červen-Srpen 2020

Letní koncerty, na nichž vystupují členové České filharmonie, jsou alternativou zatím neuskutečnitelných orchestrálních vystoupení. Programy jsou sestaveny tak, aby si vybrali nároční posluchači i milovníci známých melodií.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip