Český národní symfonický orchestr & Prague Proms 2022

V rámci série koncertů ČNSO a úspěšného festivalu Prague Proms uslyšíme hvězdy klasické hudby.

Gospel

Prague Proms Festival 2022

Fenomenální pěvecký sbor společně s Českým národním symfonickým orchestrem rozezní Smetanovu síň Obecního domu.

21. června | 19:00 (út)
Délka: 60 minut
od 600 Kč

Blues Brothers v Praze

Prague Proms Festival 2022

Na kon­cer­tě zazní v praž­ském klubu při fes­ti­va­lu Pra­gue Proms sklad­by z ame­ric­ké­ho hu­deb­ní­ho ko­me­di­ál­ní­ho filmu z roku 1980 The Blues Bro­thers re­ži­sé­ra Johna Lan­di­se.

23. června | 20:00 (čt)
Délka: 60 minut
od 300 Kč

Radek Pastrňák & ČNSO

Prague Proms Festival 2022

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět Radka Pastrňáka za doprovodu Českého národního symfonického orchestru a těch nejlepších českých hudebníků.

27. června | 19:00 (po)
Délka: 70 minut
od 600 Kč

Prague Proms & ČNSO

Mezinárodní festival Prague Proms & symfonické koncerty Českého národního symfonického orchestru přináší špičkové hudebníky a skvělé programy klasické nebo filmové hudby. Je toho hodně, nač se s ČNSO těšit.

Pražské jazzcluby

Už jste byli v Jazzdocku? Místo, kde se jazz střetává s world music, nabízí bar plný lahodných drinků a zábavu po celý večer. Slavná Reduta přináší tradiční jazzovou koncepci a v Aghartě se dočkáte českých i světových jazzmenů a skvělé obsluhy. 

Tóny Mozartovy hudby

Skrytý poklad schovaný u Náměstí Republiky nalezne ten, kdo hledá... Dopřejte si koncert s večeří při svíčkách v překrásném Sálu Boccaccio. Geniální hudba W. A. Mozarta v brilantním podání našich předních hudebníků a vynikající kuchyně.