Mezinárodní hudební festival Struny podzimu

Jeden z nejoriginálněších pražských hudebních festivalů přináší hvězdy jazzu, experimentální klasické hudby i hip-hopová esa.

Je nám líto, pro zvolený výběr jsme nenašli žádnou akci.

Neváhejte si ale vybrat z dalších míst a žánrů ve zvoleném termínu.
Zpět na Domácí stránku.

Atraktivní koncerty

Letošní ročník přináší řadu hvězd: Ninu Simone naší doby Lauru Mvula, duo Lionel Loueke&Luboš Soukup, Michael Gordon&Mantra Percussion, pianistu Freda Hersche, hudbu Xenakise v podání Jack Quartet, Charlese Lloyda či hip-hopové stars De La Soul.

Zajímavá místa

Prvotřídní koncerty si vychutnáte v moderních sálech a klubech jako je Forum Karlín, La Fabrika, Divadlo X10, Dox-Centrum současného umění, a také v ikonických prostorách jako je Dvořákova síň Rudolfina, Lucerna či Klášter sv. Anežky České.

Ohlasy na Struny podzimu

The New York Times o festivalu říká: "Struny podzimu jsou jedním z nejinovativnějších hudebních projektů v Praze. Václav Havel vyjádřil svůj obdiv slovy "Struny podzimu nabízejí hudební experimenty, k nimž málokteré dramaturgie nachází odvahu."

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba

Varhanní festival v bazilice sv. Jakuba - Náhled

Srpen a září 2020

Svatojakubské Audite Organum uvádí nádherné koncerty nejslavnějších varhan v Praze (a druhých největších v České republice). V rámci 25. ročníku mezinárodního varhanního festivalu v Bazilice sv. Jakuba se představí přední čeští i zahraniční varhaníci.

Varhanní hudba v pražských kostelech

Varhanní hudba v pražských kostelech - Náhled

Koncerty duchovní, varhanní a klasické hudby. Zážitek z krásné hudby v interpretaci renomovaných zpěváků a instrumentalistů většinou v doprovodu varhan bude ještě umocněn oslňující architekturou a výzdobou kostelních interiérů.

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu

Koncerty ve smetanově síni Obecního domu - Náhled

Sezóna 2020

Architektonická perla a mistrovské dílo secesního stylu, luxusně zdobená, nádherná Smetanova síň nabízí dech beroucí poslech klasické hudby v podání předních symfonických orchestrů nebo komorních souborů.

Koncerty klasické hudby v Klementinu

Koncerty klasické hudby v Klementinu - Náhled

Bývalá jezuitská kolej Klementinum ukrývá skvosty barokní architektury, a v překrásných interiérech Zrcadlové kaple, kostela Nejsv. Salvátora či kostele sv. Klimenta se konají koncerty s vysokou uměleckou úrovní.

Skupinové slevy

Skupinové slevy - Náhled

Chystáte se na koncert nebo představení a je vás více než 10? Nabízíme množstevní slevy 10% a výše! Kontaktujte nás zde, pomocí formuláře, zajistíme vám vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - Náhled

Věnujte jedinečný dárek - poukaz na vstupenky! Stylový poukaz můžete vyladit osobním vzkazem, a Vaši blízcí si budou moci vybrat koncert podle svého přání.

Náš tip

Nejprodávanější